Yardım SMS Etkinleştirme Numarası ve Turkcell

omerselkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 5S 128/4
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12.5.3 Global Stable ( Endonezya )
Telefon Modeli
Mi11 Lite 4G
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba,

Şirket üzerine kayıtlı olan hattımı bireysel hatta çevirdim. Bu sırada Turkcell bana yeni simkart verdi ve sorunlar başladı. Yeni Sim Kartı takınca SMS etkinleştirmesi yapacağını biliyordum. Akıllı fatura ya da fatura kontrolleri iptal ettirdim. Yurtdışı SMS paketi aldım. Bütün izinler ve ayarlar tamam orada bir sorun yok fakat bir türlü sms etkinleştirmeyi yapamadım. Miui Cloud benim için çok önemli çünkü arama ses kayıtlarını sürekli senkronize ediyorum.

Şimdi burası çok önemli :) Turkcellin online programından anlık detayları incelediğimde SMS aktivasyonu için mesaj attığı numara karşısına Yurtiçi Sabit hatta atılan SMS yazıyor. Bu nedir şimdi ben birşey anlamadım.

Ayrıca yurtdışı sms kalan paketime bakınca herhangi bir harcama yapılmamış gözüküyor.

Xiaomi Sim Etkinleştirme servisinin mesaj attığı numara düzenlenip değiştirilebilirmi? Konu hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1648027601465.jpg
    1648027601465.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 32

omerselkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 5S 128/4
Konular
9
Arkadaşlar çözüm bulan var mı rom attım yine fayda etmedi. Turkcell'i arıyorum xiaomiyi aratıyor xiaomiyi arıyorum aldığınız yeri aratıyor tel tr kayıtlı resmi xiaomi tr garantili note 10 redmi
Mümkün değil olmayınca olmuyor. 3 kere sim kart değiştirdim. Herşeyi yaptım ama nafile. Xiaomi servisindeki arkadaş Sim Etkinleştirmenin yetkisini iptal edin zaten bir işe yaramıyor yeaaaa dedi clap~~

Oyla:

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Ben şöyle birşey fark ettim aldığım ürün tr garantiliydi. Fatura bile o şekilde. Aldığımda kontrol ettim diye hatırlıyorum edevletten. Hepsi buradadan almıştım. Yazıyor siparişte trvgarantili diye sorguladım şimdi ithalatçı garantili ye dönmüş bu.satan firma sarelektronik bittibitiyor. Tr garantili diye bide fazla para vermiştim birde. Napayım şimdi ben bunları bir sene oluyor. Xiaomiyi aradım o söyledi bana satıcı firmayı arayın diye. Şok oldum.

Oyla:
Üst Alt