Yardım Sms çift gitmesi!!

yyazar98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
Redmi not 6 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Sa arkadaşlar. Not 6 pro telefonum var sms atinca beş tane falan gidiyor müşteri hizmetlerini aradım cihaz dan kaynaklı olabilir dedi bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Mesajlar uygulamasının verilerini temizleyin. Düzelecektir. Yok devam ediyor ise 1 sms atın sonra kalan haklarınızı öğrenin 5 tane gitmemişse sıkıntı yok diğer mesajları telefondan silin. Yok eğer 5 tane gitmişse android messages uygulamasını deneyin ve varsayılan yapın. Mesajları devre dışı bırakın

Oyla:

yyazar98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
Redmi not 6 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Mesajlar uygulamasının verilerini temizleyin. Düzelecektir. Yok devam ediyor ise 1 sms atın sonra kalan haklarınızı öğrenin 5 tane gitmemişse sıkıntı yok diğer mesajları telefondan silin. Yok eğer 5 tane gitmişse android messages uygulamasını deneyin ve varsayılan yapın. Mesajları devre dışı bırakın
Deneyeceğim teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hala ayni hocam android mesajlar uygulamasını yüklüyorum şimdi

Son düzenleme:
Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
T80 kullanıyordum ve sorun aynısı idi. Daha kötüydü hatta 25 30 kere gidiyordu. Ve hepsi sms hakkımdan siliniyordu. SORUNUM ÇOK UĞRAŞMAMA ÇÖZÜLMEDİ. Hattı yeniledim, telefonu formatladım, custom rom yükledim... Hala devam etti.

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
bu sorun bende de vardı nedeni rehberde herkesten 2 tane olmasıydı belki sizinkide öyledir

Oyla:
Üst Alt