Yardım Sizce sürüm düşürmeli miyim ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 278685
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 662
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pulse 13
Telefon Modeli
POCO X3 PRO VAYU
Bootloader Kilidi
Açık
Biliyorsunuz ki poco da bu ara baya baya abartılı derece de sıkıntılar var bir yenisi daha yine başıma geldi ve arkadaşlarımda da aynı olaylar başladı . Miui desteğe o kadar geribildirime rağmen kimse ciddiye almadı . Xiaomi.eu da ki arkadaşlar da fix amaçlı bir kaç şey verdi ama onlarda yazılımı iyice bozuyor ve forumdaki arkadaşlarında telefonunda böyle sorunlar bol bol var cihazları bozulsa bidaha poco almam tipten insanlar . Miui 13 te ki widgetlar özellikler ve paneli Miui 12.0.4 de kullanabilir miyim ? Biliyorsunuz ki tüm poco x3 nfc & pro cihazlarda anakarta bulaşan bir yazılım sorunu var . Ve durduk yere bugün sadece müzik dinlerken telefonum 53 dereceye kadar yükseldi cpu ve gpu underclock yapmama rağmen fayda etmedi . Bende cihazımın hardbrick olup anakartımın ölmesinden korkuyorum . Sürümü düşüreyim mi yoksa güncelleme mi bekleyim ?
Niye böyle bir şey oluyor cihaza bilgim bile yok . Xiaominin kendi servisinde bile telefonun donamının sağlam olduğunu da söylediler .
Bu aşağıdaki resimdeki sorun yazılım zarar verdikten sonra oluyor . Miui 12.5 güncellemesi ile geldi . Ve bu fotoğrafın altında şu açıklama var .

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Ben Mi 10T ile eu 12.0.12 kullanıyorum. Stabil Android 10 gibisi yok yağ gibi akıyor.
Bir de 144 hz sabitledim arayüzde gezmek keyif veriyor resmen.

Oyla:
Üst Alt