Sohbet Sizce Bu Ne Demek?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Hepi topu mesajlaşma uygulaması olarak kullandığınız aplikasyonlara bile nefret duyabilecek ne yaşıyorsunuz acaba? Facebook, whatsapp sana ne yapmış olabilir? Kur, kullan. Herkes kullanıyor, mis gibi iletişim aracı. Daha yaygını çıkarsa onu kullanırız. Uygulamanın fanatikliğini yapacak kadar çıldırdık mı?

Konuya dönersek. Facebook; Instagram ve WhatsApp'ı satın aldığı için hepsi Facebook şirketinin ürünü oldu. Bu yüzden Facebook'tan Whatsapp yazıyor.

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Hepi topu mesajlaşma uygulaması olarak kullandığınız aplikasyonlara bile nefret duyabilecek ne yaşıyorsunuz acaba? Facebook, whatsapp sana ne yapmış olabilir? Kur, kullan. Herkes kullanıyor, mis gibi iletişim aracı. Daha yaygını çıkarsa onu kullanırız. Uygulamanın fanatikliğini yapacak kadar çıldırdık mı?

Konuya dönersek. Facebook; Instagram ve WhatsApp'ı satın aldığı için hepsi Facebook şirketinin ürünü oldu. Bu yüzden Facebook'tan Whatsapp yazıyor.
Birşeyin fanatiği falan değiliz kardeşim , özel hayatın gizliliği diye birşey kalmadı bu facebook ekibinin ne haltlar karıştırdığı ki en son whatsapp konuşmaları dahil dinliyoruz dediler !! orta da benim de demem o ki cahiliz biraz kusura bakmayın bu uygulamardan daha işlevsel daha kapsamlı uygulamalar var ama maalesef yoğun olarak kullanıldığından mecburen kullanıyoruz ve ben bundan memnun değilim hepsi bu ! Adamlar resmen tekellleşmiş durum da bu gün huawei markasının durumu orta da , fanatiklik ya da çıldırmışlık yok yani birşeye karşı da değiliz ben sadece bilgisizliğe ve önüne ne sürürlürse onu tüketen zombi kafalara karşıyım

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Bence fanatik biz değil sizsiniz.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Birşeyin fanatiği falan değiliz kardeşim , özel hayatın gizliliği diye birşey kalmadı bu facebook ekibinin ne haltlar karıştırdığı ki en son whatsapp konuşmaları dahil dinliyoruz dediler !! orta da benim de demem o ki cahiliz biraz kusura bakmayın bu uygulamardan daha işlevsel daha kapsamlı uygulamalar var ama maalesef yoğun olarak kullanıldığından mecburen kullanıyoruz ve ben bundan memnun değilim hepsi bu ! Adamlar resmen tekellleşmiş durum da bu gün huawei markasının durumu orta da , fanatiklik ya da çıldırmışlık yok yani birşeye karşı da değiliz ben sadece bilgisizliğe ve önüne ne sürürlürse onu tüketen zombi kafalara karşıyım
sadece facebook ile özel hayatın gizliliği ihlal ediliyor diye düşünüyorsan üzülerek yanıldığını belirtmek isterim. ayrıca kullandığınız nefret diline bakıldığında sizin internetin bulunduğu hiçbir ortamda bulunmamanız gerekiyor ki rahat edebilesiniz.
yaygın kullanılan whatsapp gibi kapalı uygulamalar zaten çok özel görüşmeler yapmaya ihtiyaç duyan insanların kullandığı uygulamalar değil. ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz ki kimse sizi bazı uygulamaları kullanmaya zorlamıyor. akıllı telefonu olmayan bir sürü tanıdığım var ve hayatlarından gayet memnunlar. siz ihtiyaçlarınızın tasnifini yapamıyorsunuz ve insanlara bilgisizlik yaftasını yapıştırıyorsunuz. bu uygulamalar sadece yaygın ve basit olduğu için toplumun tabanına yayılmış. bu kadar isyan edecek mahremi olan zaten bunları kullanmıyor, az önce de söylediğim gibi.

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Bence fanatik biz değil sizsiniz.
yazdığımı okuduğunuzdan emin misiniz? ya da fanatiklikten kastınız nedir?

Üst Alt