Duyuru Sitemize destek ol! AdBlock Kullanma

fkapusuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Hayatta kullanmadım, ne masaüstünde ne de mobilde. Elimizden geldiğince desteğe hazırım.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar bildiğiniz üzere sitemiz MIUI ve Xiaomi üzerine ülkemizde bulabileceğiniz en kapsamlı bilgilere ve en deneyimli kullanıcılara sahip, biz forum ekibi ve yönetimi olarak forum sitemizin sizlere en iyi ve hızlı şekilde hizmet vermesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Tahmin edebileceğiniz üzere sitemiz her geçen gün büyümekte ve daha fazla kitleye hitap etmekte tabi ki bu büyüme eğrisi ile daha iyi sunucu ve daha fazla gider oluşmakta, forum sitemizin giderlerini sitemizde bulunan ADSENSE reklamları karşılamaktadır. Fakat tahmin ediyoruz ki bir çok kullanıcı AdBlock eklentisini kullanıyor.

Sizlerden isteğimiz ise forum sitemize destek olmanız adına forum sitemizde adblock eklentisi kapatmanız ve reklamlara izin vermenizdir. Yapmanız gereken çok basit bir hareket ile sadece sitemizde bu eklentiyi devre dışı bırakabilirsiniz.

BU ALAN ADINDAKİ SAYFALARDA ÇALIŞMA

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Destek olan herkes bende varım katkımız bulunsun diyorsanız bir yorum ile bunu belirtiniz. Eminim ki herkes elinden gelen desteği verecektir.​
Adblock um hiç olmadı :) tapatalk da kullanmıyorum....

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben bu forumla nasıl tanıştım hatırlamıyorum, ama ortamı o kadar seviyeli ve düzgün ki, bilinçli ve yardımsever insanlar ile dolu. Sadece bu konu hakkında değil, eğer başka bir katkımız gerekiyorsa canla, başla elimden geleni yapmaya hazırım. Bu forum sayesinde bilinçlendim, dünya kadar parayı çöpe atmaktan kurtuldum, yardımsever forumdaşlarım oldu.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Nefret ederim kapitalist pop up düzeninden . Ama sırf fakir pixel i olan mi5s telefonumla ilgili sıkıntıları gidermeme yardım ettiği için, orta direk dostu bu siteye mahsus destek olmaya çalışacağım.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
6 gündür(bu konuyu gördüğümden beri) reklamlara özellikle tıklıyorum :)
Bir mesaj daha bırakayım buraya belki daha çok kişinin görmesine vesile olurum giggle~~
Foruma yardım kampanyamız sürüyor değerli büyüklerim/küçüklerim ablalarım/abilerim drunk~~haha--

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Merak ettiğim konu, Tapatalk kullanıp forumda gezerken karşımıza çıkan reklamların, kime ait olduğu. Forum mu, Tapatalk mı?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt