Soru Sitelerde film izlerken tam ekran olmama

KeremY20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3
Konular
2
Merhaba sitelerde film izlerken yan taraflar resimde ki şekilde siyah kalıyor bazı sitelerde tam ekran oluyor bazıları nda ise kenarlardan az kesik oluyor kameranın üzeri ne gelmiyor sanki çentik varmış gibi kalıyor ama çentik kullanmıyorum bu filmleri nasıl tam ekran izle yeapabilirim ? Menü tuş larından bahsetmiyorum menü tuşları yok oluyor fakat video tam ekran olmuyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-07-22-48-10-682_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-07-22-48-10-682_com.android.chrome.jpg
    607,5 KB · Görüntüleme: 24

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Güncel cihazların büyük kısmının ekranları 16:9 oramlarımda değil dolayısıyla, kare televizyonlardan, geniş televizyonlara geçtiğimizde eski, film vs. görüntüleri nasıl kare şekilde izliyorsak şimdide telefonlarımızda aynı durum söz konusu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ek olarak cihazınızın arayüzünü "Tam Ekran Modu"nda kullanmak bir miktar fayda sağlayabilir.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba sitelerde film izlerken yan taraflar resimde ki şekilde siyah kalıyor bazı sitelerde tam ekran oluyor bazıları nda ise kenarlardan az kesik oluyor kameranın üzeri ne gelmiyor sanki çentik varmış gibi kalıyor ama çentik kullanmıyorum bu filmleri nasıl tam ekran izle yeapabilirim ? Menü tuş larından bahsetmiyorum menü tuşları yok oluyor fakat video tam ekran olmuyor
Cihaz değil izlediğiniz film kaynaklı bir durum izlediğiniz film 16:9 ölçekli ise cihaz 20:9 ise bu tarz sorunlar olur.

KeremY20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3
Konular
2
Cihaz değil izlediğiniz film kaynaklı bir durum izlediğiniz film 16:9 ölçekli ise cihaz 20:9 ise bu tarz sorunlar olur.
Teşekkürler ama mesela bu filmi bu sitede tam ekran olmadı ama başka sitede oluyor siteden siteye değişiyor herhangi bir çözümü yokmu yani

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Teşekkürler ama mesela bu filmi bu sitede tam ekran olmadı ama başka sitede oluyor siteden siteye değişiyor herhangi bir çözümü yokmu yani
Siteden siteye değil hocam, sitelerin kullandığı oynatıcıdan oynatıcıya değişiyor, bahsettiğiniz durumla ben bilgisayarda da karşılaşıyorum ve çözümü yok malesef.

KeremY20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3
Konular
2

Metin

(: