Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Demedim tekrardan ama gelmedi bekliyorum hocam sağolun

Vio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
GM 5
Konular
1
Gezinme geçmişine göre reklam çıkar.
Hayır. Adsense bölümünde din kategorisini engellerseniz o reklamlar çıkmaz. Yaklaşık 5 farklı sitede adsense kurulumu yaptım ilk çıkan reklamlar hep dini reklamlardır ayrıca hiçbir zaman dini içeriklere bakmadım.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Hayır. Adsense bölümünde din kategorisini engellerseniz o reklamlar çıkmaz. Yaklaşık 5 farklı sitede adsense kurulumu yaptım ilk çıkan reklamlar hep dini reklamlardır ayrıca hiçbir zaman dini içeriklere bakmadım.
Ben iki youtube'da iki efe aydal , din ve mitoloji vs izlesem adsense din reklamlarını yolluyor.Tabi site için farklı youtube için farklı olabilir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Reklam engelleyici kapatın uyarısı çıktı tamam diyip geçtim ama umarım ileride bunu zorunlu yapmazsınız.
Çıkan ekranda sitedeki reklamlar kullanıcı dostu olarak yerleştirilmiştir gibi bir ibare vardı. Madem öyle bir şans vereyim dedim ve reklam engelleyiciyi kapatıp sayfayı yeniledim. Yeni mesajlardaki bir konuya tıkladım ve popup reklam çıktı karşıma (en nefret edilen reklam türü!)
Kapatıp konuya girdim ve toplamda 7 adet reklam vardı :D Nerdeyse her mesajdan sonra reklam koymuşsunuz :D
Kusura bakmayın ama bu şekilde olunca reklam engelleyiciyi tekrar aktif ettim.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Reklam engelleyici kapatın uyarısı çıktı tamam diyip geçtim ama umarım ileride bunu zorunlu yapmazsınız.
Çıkan ekranda sitedeki reklamlar kullanıcı dostu olarak yerleştirilmiştir gibi bir ibare vardı. Madem öyle bir şans vereyim dedim ve reklam engelleyiciyi kapatıp sayfayı yeniledim. Yeni mesajlardaki bir konuya tıkladım ve popup reklam çıktı karşıma (en nefret edilen reklam türü!)
Kapatıp konuya girdim ve toplamda 7 adet reklam vardı :D Nerdeyse her mesajdan sonra reklam koymuşsunuz :D
Aynısı bende de oldu.En azından üyeler reklam görmese iyi olmaz mı? Bazı kullandığım forumlarda öyleydi ve üye sayısını artttırabilir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Sayfa her yenilendiğinde Reklam engelleyici kapatın uyarısı çıkıyor ve bu çok can sıkıcı.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Ben reklam engelleyici kullanmıyorum ve herhangi bir rahatsızlık yaşamadım açıkçası

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Ben reklam engelleyici kullanmıyorum ve herhangi bir rahatsızlık yaşamadım açıkçası
Hocam baska siteler icin reklam engelleyici kullanmak zorunda kaliyorum. Siteye girince kapat baska siteye girince ac. Yani surekli ac kapa yapmak zorunda kaliyorum.

Üst Alt