Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Herhangi bir konuya girdiğimizde yada o konuda bize cevap gelsin gelmesin başka biri dahi cevap yazdığında bildirim gelmekte okundu,okunmadı say çıkıyor altında bu bildirimleri kapatmanın yolu varmı yani sadece bizim mesajlarımıza cevap geldiği zaman bildirim düşmesi gibi illaki vardır ayarıda nereden yapılıyor bilmiyorum şahsen.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Herhangi bir konuya girdiğimizde yada o konuda bize cevap gelsin gelmesin başka biri dahi cevap yazdığında bildirim gelmekte okundu,okunmadı say çıkıyor altında bu bildirimleri kapatmanın yolu varmı yani sadece bizim mesajlarımıza cevap geldiği zaman bildirim düşmesi gibi illaki vardır ayarıda nereden yapılıyor bilmiyorum şahsen.
Sohbet köşesine mesaj atın, en üstten takibi bırak yapın sonra size alıntı yapayım. Denemiş oluruz bu şekilde alıntıların bildiriminin gelip gelmediğini, olur mu?

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Sohbet köşesine mesaj atın, en üstten takibi bırak yapın sonra size alıntı yapayım. Denemiş oluruz bu şekilde alıntıların bildiriminin gelip gelmediğini, olur mu?

Sorun şu ki mesaj yazdığım konular otomatik olarak takibe alınmış vaziyete giriyor bunu bir şekilde engelleyip sadece istediğimiz konuları takibe alır isek sıkıntı olmayacak dediğinizi yaptığımda o konuya atılan mesajlardan bildirim gelmez zaten fakat benim talebim olmadan sadece mesaj yazdığım için her konuyu takibe alması sıkıntı.

Edit: Tercih seçeneklerinden, etkileşimde bulunduğum içeriği otomatik olarak takip et seçeneğini kapattım büyük ihtimalle durum bundan kaynaklıydı.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu üstte çıkan yazı, konu takibi olumlu onaylama vs. Üstte yapabileceğimiz tüm işlemleri engelliyor 1, 2 saniyeliğine. Bu düzenlenebilir mi? agit77 hocama selamlar hala favori fontum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

Bu üstte çıkan yazı, konu takibi olumlu onaylama vs. Üstte yapabileceğimiz tüm işlemleri engelliyor 1, 2 saniyeliğine. Bu düzenlenebilir mi? agit77 hocama selamlar hala favori fontum.
Düzenlenemez hocam üzgünüm

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Eskiden kendi mesajlarımızı ve konularımızı (bunu tam bilmiyorum) silebiliyordu fakat şimdi silemiyoruzdaha önceden de vardı şimdi yazmak aklıma geldi. Bu özellik geri gelebilir mi ya da en azından belli rütbeye sahip üyeler silebilsin.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Eskiden kendi mesajlarımızı ve konularımızı (bunu tam bilmiyorum) silebiliyordu fakat şimdi silemiyoruzdaha önceden de vardı şimdi yazmak aklıma geldi. Bu özellik geri gelebilir mi ya da en azından belli rütbeye sahip üyeler silebilsin.

Art niyetli kullanım dolayısı ile sadece yöneticiler konu silebilmektedir. Silinmesini istediğiniz konuyu raporlayarak bize ulaştırabilirsiniz.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Art niyetli kullanım dolayısı ile sadece yöneticiler konu silebilmektedir. Silinmesini istediğiniz konuyu raporlayarak bize ulaştırabilirsiniz.
En azından kendi mesajımızı silebilsek iyi olur önceden herkes kendi mesajını silebiliyordu fakat kimse diğerinin mesajını silemiyordu.

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
teşekkürler

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
HiddeNKinG Hocam dikkatimi şöyle bir şey çekti...

Mesela biz normal üyeler ve premium üyeler: üst üste 2 yada daha fazla mesaj yazdığımızda veya farklı kişilere farklı zamanda(üzerinden birkaç dakika falan geçtiğinde) cevap verdiğimizde, mesajlarımız birleştiriliyor. Yönetici hocalarımızda gördüğüm kadarıyla bu durum yok gibi... (Neden yok olduğunu sorgulamıyorum)

Bir konu hakkında cevapları/yazılanları incelediğimde beğenmek istiyorum. Birleştirilmiş mesaja denk geldiğimde geri çekiliyorum. Çünkü mesajın biri olumlu, biri olumsuz. Biri çözüm odaklı, biri alakasız olabiliyor. Bu durumu çözemez miyiz? (Belki diyeceksiniz yakın zamanlı atılan mesajlar kişinin yazmış olduğu mesaj sayısını arttırmasın ama...)

Üst Alt