Çözüldü Sistem zil sesleri nereye kayboldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

numan5151

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
9
Forum puanı
8
İyi pazarlar gün geçmiyor ki Xiaomi bizi sasirtmasin:)) dün sifirladim telefonu bugün zil sesini, bildirim sesini değiştireyim dedim karşıma 3 seçenek çıktı bende birini sectim. Altta her zaman yada bir defa diye uyarı geliyor ya bende her zaman yazani isaretledim :) sonuç sistem zil sesleri yok sadece dahili hafıza olan ses dosyası var ve içi boş ne yapmalıyım..?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi pazarlar gün geçmiyor ki Xiaomi bizi sasirtmasin:)) dün sifirladim telefonu bugün zil sesini, bildirim sesini değiştireyim dedim karşıma 3 seçenek çıktı bende birini sectim. Altta her zaman yada bir defa diye uyarı geliyor ya bende her zaman yazani isaretledim :) sonuç sistem zil sesleri yok sadece dahili hafıza olan ses dosyası var ve içi boş ne yapmalıyım..?

Sorunu çözdüm uygulama ayarlarını sifirlayarak sorun çözüldü takılan olursa buradan okur :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt