sistem yedeği

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
android de twrpden data yedegı alarak sıstem sıfırlansada prıgramlar ayarlar vs aynı sekılde tekrar kuruluyor bu ıslemın pc ıcın olanı varmı acaba format sonrası kurulu programları ayarları aynen yukleyebılecek. bılgısı olan yardımcı olursa sevınırım.

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Acronis True Image ile Bilgisayarındaki SYSTEM diski ve Yerel Diskerini .tib olarak yedek alabilir, aldığın yedekleri tekrar geri yükleyebilirsin

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Dostum müthiş bir mevzuya değindin. Hiç aklıma bile gelmedi. Varsa böyle bir program çok işimizi görür.

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Acronis True Image ile Bilgisayarındaki SYSTEM diski ve Yerel Diskerini .tib olarak yedek alabilir, aldığın yedekleri tekrar geri yükleyebilirsin

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
yalnız bu yontem sıstemıde tekrar gerı yukluyormu acaba dırek dısk ımajı olmaması lazım cunku formatla surum degıstırecegım ben ımajı yukleyıp gene aynı surume donmeyelım ?

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Direk olarak disk imajı alıyor. Bunu hem windows üzerinden yapabilirsin hemde dilersen Acronis True İmage .ISO Bootable sürümünü de kullanabilirsin..
Örneğin; Şu anki sistemin Windows 10 Pro ve Acronis ile Sistem yedeğini aldın..
Sonra Windows 7 Pro kurdun diyelim ve bir süre sonra sıkıldın tekrar Windows 10 Pro sürümüne dönmek istiyorsun.
Acronis True image ile almış oldugun Windows 10 Pro yedeğini tekrar restore edebilirsin..

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Direk olarak disk imajı alıyor. Bunu hem windows üzerinden yapabilirsin hemde dilersen Acronis True İmage .ISO Bootable sürümünü de kullanabilirsin..
Örneğin; Şu anki sistemin Windows 10 Pro ve Acronis ile Sistem yedeğini aldın..
Sonra Windows 7 Pro kurdun diyelim ve bir süre sonra sıkıldın tekrar Windows 10 Pro sürümüne dönmek istiyorsun.
Acronis True image ile almış oldugun Windows 10 Pro yedeğini tekrar restore edebilirsin..
anladım ancak bu dedıgın olay benım ıstedıgım sey degıl benıkı dıyelım wın 10 pro da ımaj aldım formatlayıp wın 7 yada wın 10 home gıbı baska bır surume gectım bu gecıste programları ve drıverlerı bastan kurmaya ugrasmadan dırek olarak yukleyebılmek ancak sısteme mudahale etmemek telefonda bu yapılıyor twrp recovery ıle aynı sıstemı bulmaya calıstım ancak pc de olmuyor sanırım

Üst Alt