Yardım Sistem uygulaması silme

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Telefonumda miui 11 global yüklü. Magisk ile rootladim rootlu uygulamalara yetki de verdim. Ama sistemde hiçbir değişiklik yapamıyorum. Örneğin kullanmadığım uygulamaları kaldırmak gibi. Ekran açılıp kapanma seslerini değiştirmek gibi. Titanium backup ve es dosya programlarına root yetkisi veriyorum ama hiçbir işlem yapmıyor. Telefonu yeniden başlatınca uygulamalar geri geliyor. Es dosya sisteme müdahale edemiyor. Varmı bir çözümü

mehmetyavas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Evet çöp kutusu kapalı. Şimdi deniyorum programı buradan yazarım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulamayı kullandım. Google duo, mi video, play filmler, google müzik uygulamalarını kaldırdım. Reboot yapınca cihaz açılmadı. Fastboot ekranına geldi. Sistem imajını yedek almıştım yükledim açıldı. Aslında kaldırılan uygulamalar sorun yapmaması lazım. Ama cihaz açılmadı.

Konu çözüldü arkadaşlar. Es dosyanın başka versiyonu yükledim sistem dosyalarına müdahale edebiyor. Bu arada system app remover programından silince telefon boot olmuyor. Es dosyadan silince sorun olmadı.
Hangi sürümünü kullandınız?

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Es dosya yöneticisi için Birşey diyemem ancak titanium Backup kullanıp sistem dosyalarını kaldıramıyorsanız, ya daha önce herhangi bir sistem uygulamasını dondurdunuz, yada toplu olarak silmek isterken, silinmesi mümkün olmayan bir sistem dosyasını da listeye eklemiş olabilirsiniz.. Titanium Backup bu iki durumda sistem dosyalarını kaldırmıyor.. Her sürümünde tecrübe ettim bunu.

Oyla:

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
Telefonumda miui 11 global yüklü. Magisk ile rootladim rootlu uygulamalara yetki de verdim. Ama sistemde hiçbir değişiklik yapamıyorum. Örneğin kullanmadığım uygulamaları kaldırmak gibi. Ekran açılıp kapanma seslerini değiştirmek gibi. Titanium backup ve es dosya programlarına root yetkisi veriyorum ama hiçbir işlem yapmıyor. Telefonu yeniden başlatınca uygulamalar geri geliyor. Es dosya sisteme müdahale edemiyor. Varmı bir çözümü
Aynı sorunu bende yaşadım magisk 19.3 sürümünü yüklüyordum ve güncellemelerini yapıp titanium Back-Up programını kuruyordum sorun magiski guncellemekteymiş flashladığım haliyle bırakınca titanium backup düzgün çalışıyor hala daha 19.3 ü sorunsuz kullanıyorum.

Oyla:

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Bilgilendirme için teşekkürler hocam sistem yedeğini almakla iyi etmişiniz. Normalde öyle bir problem çıkarmaması lazım ama neden bııt olmadı anlamadım. Her neyse sorun çözülmüş zaten. İyi forumlar dilerim...
Es dosya yöneticisi için Birşey diyemem ancak titanium Backup kullanıp sistem dosyalarını kaldıramıyorsanız, ya daha önce herhangi bir sistem uygulamasını dondurdunuz, yada toplu olarak silmek isterken, silinmesi mümkün olmayan bir sistem dosyasını da listeye eklemiş olabilirsiniz.. Titanium Backup bu iki durumda sistem dosyalarını kaldırmıyor.. Her sürümünde tecrübe ettim bunu.
Öyle bir durum yok. Yani her uygulamayı tek olarak denedim olmuyor. Titaniumu yıllardır kullanırım ilk defa böyle bisi oluyor. Ve hala çalışmıyor

Aynı sorunu bende yaşadım magisk 19.3 sürümünü yüklüyordum ve güncellemelerini yapıp titanium Back-Up programını kuruyordum sorun magiski guncellemekteymiş flashladığım haliyle bırakınca titanium backup düzgün çalışıyor hala daha 19.3 ü sorunsuz kullanıyorum.
Hocam onu da denedim güncellemeden de denedim olmadı :/

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bağlantıdaki uygulama ile sistem uygulamalarını silebilirsiniz, bulabilirseniz prosunu tavsiye ederim. Gerekli izinleri verin, uygulamayı başlatın ayarlardan sisteme erişmesine de izin verin.

Oyla:

Mr.Sun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6