Yardım Sistem uygulama güncelleme sorunu

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Sistem uygulama guncelleyiciye girince güncelleme yok uyarısı alıyorum ama telefonu sıfırlamama rağmen bu hatayı alıyorum daha önceden aynı surumde bir sürü güncelleme çıkıyordu Endonezya Hindistan ve global romları fastboottan yüklemeyi denedim fayda etmedi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-25-17-16-26-775_com.xiaomi.discover.jpg
    Screenshot_2020-11-25-17-16-26-775_com.xiaomi.discover.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2020-11-25-17-16-24-340_com.xiaomi.discover.jpg
    Screenshot_2020-11-25-17-16-24-340_com.xiaomi.discover.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 36

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Güvenlik-uygulamaları yönet-sağ üstten tüm uygulamaları göster-arama kutusundan sistem uygulamaları güncelleyici-sistem uygulama güncelleyiciyi seçip verileri temizle-tüm verileri temizle ve tekrar dene bakalım...

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Güvenlik-uygulamaları yönet-sağ üstten tüm uygulamaları göster-arama kutusundan sistem uygulamaları güncelleyici-sistem uygulama güncelleyiciyi seçip verileri temizle-tüm verileri temizle ve tekrar dene bakalım...
Fayda etmedi

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46

Sarimikail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Root
Cihazım
Redminot8
Konular
3
Aynı sorun bendede var 2 gündür çözüm arıyorum bulamıyorum ama bölge değiştirince oluyor öylede benim içim rahat değil.

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Bence bu Xiaomi'nin saçma hatalarından biri. Benim cihaz Redmi 5 Plus. Mesajlar, Launcher, Hava Durumu vs. bunların hepsine aldığım güncellemeleri, format attıktan sonra alamadım. Muhtemelen model eskidikçe güncelleme vermiyor.

Hayır yeni güncelleme vermezsin eyvallah da eskiden gelen güncellemeyi niye vermezsin ki anlamıyorum.

Sarimikail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Root
Cihazım
Redminot8
Konular
3
Bence bu Xiaomi'nin saçma hatalarından biri. Benim cihaz Redmi 5 Plus. Mesajlar, Launcher, Hava Durumu vs. bunların hepsine aldığım güncellemeleri, format attıktan sonra alamadım. Muhtemelen model eskidikçe güncelleme vermiyor.

Hayır yeni güncelleme vermezsin eyvallah da eskiden gelen güncellemeyi niye vermezsin ki anlamıyorum.
Bölge değiştirince oluyo geliyo yani ama o şekilde de yapasim gelmiyor

Sarimikail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Root
Cihazım
Redminot8
Konular
3
Sorunu bulabilen yok herhalde

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
Sistem uygulama guncelleyiciye girince güncelleme yok uyarısı alıyorum ama telefonu sıfırlamama rağmen bu hatayı alıyorum daha önceden aynı surumde bir sürü güncelleme çıkıyordu Endonezya Hindistan ve global romları fastboottan yüklemeyi denedim fayda etmedi
Hocam sorunun çözümünü buldunuz mu bilmiyorum ama ben de aynı durumu yaşadım. Apkmania sitesinden sistem updater uygulanmasının son sürümünü indirdim ve kurdumŞimdi 9 tane güncellenecek uygulama buldum
Referans aldığım rehber İpucu - Miui Tabanlı Custom Romlarda Sistem Uygulamalarını Güncelleme
Umarım işinize yarar angel~~

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Hocam sorunun çözümünü buldunuz mu bilmiyorum ama ben de aynı durumu yaşadım. Apkmania sitesinden sistem updater uygulanmasının son sürümünü indirdim ve kurdumŞimdi 9 tane güncellenecek uygulama buldum
Referans aldığım rehber İpucu - Miui Tabanlı Custom Romlarda Sistem Uygulamalarını Güncelleme
Deneyip geri dönüş yapıcam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sen harika bi insansın ❤️

Üst Alt