Soru Sistem güncellemeleri

Rohzera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
roh
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu global rom 12.0.8
Telefon Modeli
Redmi k20 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yurtdışı bir cihaz aldım daha önce hiç kullanmamıştım o yüzden hiç bilgim yok bu konuda bir arkadaşım otomatik sistem güncellemesini açık bırakırsam telefonun çökebileceğini söyledi miu global sürüm telefon sistem güncellemelerini elle mi yapmak gerekli otomatikte sorun mu oluyor?

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
hocam hiç bir sorun olmaz benim cihazımda yurt dışı ota üzerinden güncelleme yapmıştım sorunsuz şekilde

Oyla:

Rohzera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
roh
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
2
Hadi sorun olacağını duydum diye sistem otomatik güncellemelerini kapattım emin olamadım bazıları kendi elle yapıyormuş vs karmaşık bir konu geldi bana bilgim olmayınca
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam hiç bir sorun olmaz benim cihazımda yurt dışı ota üzerinden güncelleme yapmıştım sorunsuz şekilde
Hadi ya sorun olacağını duydum diye sistem otomatik güncellemelerini kapattım emin olamadım bazıları kendi elle yapıyormuş vs karmaşık bir konu geldi bana bilgim olmayınca

Oyla:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Hadi sorun olacağını duydum diye sistem otomatik güncellemelerini kapattım emin olamadım bazıları kendi elle yapıyormuş vs karmaşık bir konu geldi bana bilgim olmayınca
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hadi ya sorun olacağını duydum diye sistem otomatik güncellemelerini kapattım emin olamadım bazıları kendi elle yapıyormuş vs karmaşık bir konu geldi bana bilgim olmayınca
yok hocam size şöyle anlatayım bootloader kilidi açık olan kullanıcılar otamatik güncellemeyi beklemek istemediklerinde veya rom değişmek istediklerinde manuel olarak güncellemeyi yapıyorlar

Oyla:

Rohzera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
roh
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
2
yok hocam size şöyle anlatayım bootloader kilidi açık olan kullanıcılar otamatik güncellemeyi beklemek istemediklerinde veya rom değişmek istediklerinde manuel olarak güncellemeyi yapıyorlar
Verdiğin bilgiler çok teşekkür ederim dostum çok muallakta kalmıştım eu rom global vs vs şimdi bir sorun olmayacağını öğrendiğim iyi oldu çok teşekkür ederim tekrardan

Oyla:
Üst Alt