Yardım Sistem format hatası

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam böyle yükleme yapınca TWRP ' de dosya adları gözükmüyor ve magisk yüklemeye çalışınca hata veriyor artı system mount edilmiyor. Bunun çözümü var mı? Teşekkürler.

Karışık dosya adı görünüyorsa format data yapıp reboot recovery yapın,rom kurulumdan sonra twrp ana sayfaya gelip tekrar reboot recovery yaptıktan sonra magisk yükleyin...

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Yok arkadaşın dediği şey başka. Ben de yeni fark ettim. Sistem klasörleri yok. Dcim vb klasörler yok. Birçok dosya yöneticisi ile denedim ama sonuç aynı. Ve obresmini attığım sorun sanırım biraz sıkıntılı bir duum. Telefon bölümlendirme yapamıyormus. Yüzden o hatayı veriyor twrp. Sitemi silemiyor. Ve çözüm de bulamadım. Aklıma tek gelen orijinal rom yükleyip denemek.
Karışık dosya adı görünüyorsa format data yapıp reboot recovery yapın,rom kurulumdan sonra twrp ana sayfaya gelip tekrar reboot recovery yaptıktan sonra magisk yükleyin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sistemi okuyamıyor twrp. Çok değişik bu hata

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Yok arkadaşın dediği şey başka. Ben de yeni fark ettim. Sistem klasörleri yok. Dcim vb klasörler yok. Birçok dosya yöneticisi ile denedim ama sonuç aynı. Ve obresmini attığım sorun sanırım biraz sıkıntılı bir duum. Telefon bölümlendirme yapamıyormus. Yüzden o hatayı veriyor twrp. Sitemi silemiyor. Ve çözüm de bulamadım. Aklıma tek gelen orijinal rom yükleyip denemek.

Sanırım sistemi şifrelediği için bu hatayı veriyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Otg kablo/aparat varsa flash bellek ile rom yükleyin..

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Zaten rom atınca kendi içini siliyor format data demeden. O yüzden otg bellek ile yüklüyorum. Yani rom attıktan sonra dahili bellek siliniyor wipe yapmasak bile. Telefon açılıyor sorunsuz çalışıyor fakat mesala resim çektik diyelim, resmi ana dizine atıyor kamera klasörü yok, bir dosya indirdik diyelim ama dizine atıyor download klasörü yok. Bunun gibi sistem kalsorlerinin hiçbiri yok. Sadece Android ve twrp klasörü var.
Otg kablo/aparat varsa flash bellek ile rom yükleyin..

Sistem bölümlendirmesi yapamıyor. Linux tabanlı bir sorun çözüm yolu var fakat bilgisayar için geçerli. El ile yaniden bölümlendirme yapmak gerekiyor.
Sanırım sistemi şifrelediği için bu hatayı veriyor.

Üst Alt