Soru Sistem Başlatıcı - Launcher

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Sistem başlatıcıyı devre dışı bırakıyorum etki etmiyor telefonu reset yapınca tekrar etkin oluyor komple silsem bi sıkıntı olurmu acaba :?

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Sistem başlatıcıyı devre dışı bırakıyorum etki etmiyor telefonu reset yapınca tekrar etkin oluyor komple silsem bi sıkıntı olurmu acaba :?
Varsayılan başlatıcıyı değiştirdiğiniz zamanda aynı hatayı alıyor musunuz hocam? Ayarlardan değiştirdiğinizde tekrar sistem başlatıcıyı görmüyorsunuz diye biliyorum.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Arka planda çalıştığını düşünüyorum nova seçiliyken arka planda çalışmıyorsa iyi onun için sorduydum

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Arka planda çalıştığını düşünüyorum nova seçiliyken arka planda çalışmıyorsa iyi onun için sorduydum
Yok hocam varsayılan başlatıcı neyse sistem onu çalıştırıyor. Diğer başlatıcıyı manuel olarak açmadıysanız işleme almıyor

raven9334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim Mert
Cihazım
Note 10
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
7
Ben Poco başlatıcı kullanıyorum. Üreticisi xiaomi, reklam yok. Stabilite harika. Örnek olarak 2 tane ekran görüntüsü bırakayım. Beğenen kullanabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-24-17-34-29-457_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2020-04-24-17-34-29-457_com.mi.android.globallauncher.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2020-04-24-17-34-34-670_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2020-04-24-17-34-34-670_com.mi.android.globallauncher.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 57

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Ben Poco başlatıcı kullanıyorum. Üreticisi xiaomi, reklam yok. Stabilite harika. Örnek olarak 2 tane ekran görüntüsü bırakayım. Beğenen kullanabilir.
Hocam Xiami POCO başlatıcı ile kendi sistem başlatıcılarında aynı özellikleri kullanıyor artık yani onda ki tüm özelliklerin ve ayarların aynısını sistem başlatıcıda bulabilirsiniz :) Sadece bilgi amaçlı yazdım :)

raven9334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim Mert
Cihazım
Note 10
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
7
Hocam Xiami POCO başlatıcı ile kendi sistem başlatıcılarında aynı özellikleri kullanıyor artık yani onda ki tüm özelliklerin ve ayarların aynısını sistem başlatıcıda bulabilirsiniz :) Sadece bilgi amaçlı yazdım :)
Bunu bilmiyordum :)
Benim bildiğim sistem başlatıcının uygulama çekmecesi yoktu. Hepsi ana ekranda gruplandırılmış klasörler içinde yer alıyordu. Bu gerçekten çok rahatsızlık verdiği için yaklaşık 2 yıldır Poco başlatıcı kullanıyorum. Ben bu başlatıcıya geçmeden evvel sistem luncher gerçekten kötü durumdaydı.
Sanırım ben Poco başlatıcı kullanırken Xiaomi bu duruma el atmış. Birazdan kontrol ederim teşekkürler :)

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Bunu bilmiyordum :)
Benim bildiğim sistem başlatıcının uygulama çekmecesi yoktu. Hepsi ana ekranda gruplandırılmış klasörler içinde yer alıyordu. Bu gerçekten çok rahatsızlık verdiği için yaklaşık 2 yıldır Poco başlatıcı kullanıyorum. Ben bu başlatıcıya geçmeden evvel sistem luncher gerçekten kötü durumdaydı.
Sanırım ben Poco başlatıcı kullanırken Xiaomi bu duruma el atmış. Birazdan kontrol ederim teşekkürler :)
Önemli değil hocam :)

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Ana ekran ayarlarından yapabilirsiniz bu dediklerinizi

ykaptan41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
Redmi note7
Konular
2
Hocam sanırım tüm başlatıcıları kullanmışımdır ama Sistem başlatıcının son versiyonlarını alpha olarak kurmaktayım EdXposed ile gereken ayarlamaları yapıyorum hiç bir launcher'da bu rahatlığı bulamadım :)

MIUI System Launcher ALPHA-4.18.0.1955-05291440 --- redmi note7 global miui 11.0.6 için öneriniz hangisi olur

Üst Alt