Yardım Sinyal Yok

Alcatzo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Ekteki fotoğrafta işaretledigim mobil radyo gücü kapalı ve açılmıyor. Açık diye ayarladıktan sonra çıkınca geri kapalıya dönüyor. Bu yüzden telefonda sim kart çalışmıyor yani telefon çekmiyor. Arama yapmaya çalıştığım zaman ise uçak modunu kapatın diyor halbuki oda açık değil. Başka bir Xiaomi cihazında denedim ve kapatıp açılabiliyor orası sıkıntısız. MIUI 12.0.2 güncellemesi ile bu sorun geldi. Bugün 12.0.3 güncellemesi geldiğini gördüm ve indirdim kurdum fakat değişen birşey olmadı. Telefonun kilidi açık olmadığı için eski romu yükleyemiyorum. Sim kart çalışmadığı için de kilidi açamıyorum. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? (IMEI numarasında veya sim kart yuvasında sorun yok)

Ekli dosyalar

• IMG_20210531_143605.jpg
    IMG_20210531_143605.jpg
    183 KB · Görüntüleme: 44
  • 1622302499533.jpg
    1622302499533.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 43

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yurtdışı cihazmı?

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bende de bir tane Poco f1 var şuan
büyük ihtimalle partitionları silinmiş imei atılmaya çalışırken
ben düzgünce işlemi yapmama rağmen
mobil radyo gücü - kapalı vaziyette
sim kart fiziksel olarak hiç yokmuş gibi davranıyor
cihaz ilk geldiğinde sim görüyor ancak data ve arama yapmıyordu
tekrar işlemi tekrarlandı vs şuan simi de görmüyor, radyo gücü kapalı.. son çare olarak UMT ile deneme yapacağız hafta içi..
çözüm önerisi olan olursa makbule geçer..

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Bende de bir tane Poco f1 var şuan
büyük ihtimalle partitionları silinmiş imei atılmaya çalışırken
ben düzgünce işlemi yapmama rağmen
mobil radyo gücü - kapalı vaziyette
sim kart fiziksel olarak hiç yokmuş gibi davranıyor
cihaz ilk geldiğinde sim görüyor ancak data ve arama yapmıyordu
tekrar işlemi tekrarlandı vs şuan simi de görmüyor, radyo gücü kapalı.. son çare olarak UMT ile deneme yapacağız hafta içi..
çözüm önerisi olan olursa makbule geçer..
hocam normal Mİ flash tool ile orjinal yazılıma dönmeyi dener misiniz? alta bırakıyorum senin orjinal yazılımı

mi flash tooldan sağ alt kısımdan clean all demeyi unutma ... mi flash programıda allta

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
hocam normal Mİ flash tool ile orjinal yazılıma dönmeyi dener misiniz? alta bırakıyorum senin orjinal yazılımı

mi flash tooldan sağ alt kısımdan clean all demeyi unutma ... mi flash programıda allta

Hocam sorunu bugün Doğubank ta çözdük. Telefonun sim kart okuma pinleri kırılmış 😁 yeğen den kazık yedik iyi mi... En az 15 kez plaka yazdım, Android 9 - 10 MIUI10-11-12 sürümler arası gezdim, en son baktım olmuyor götürdüm baktırdım. Parça bekleniyor şuan :)

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Hocam sorunu bugün Doğubank ta çözdük. Telefonun sim kart okuma pinleri kırılmış 😁 yeğen den kazık yedik iyi mi... En az 15 kez plaka yazdım, Android 9 - 10 MIUI10-11-12 sürümler arası gezdim, en son baktım olmuyor götürdüm baktırdım. Parça bekleniyor şuan :)
geçmiş olsun hocam soruna çözüm bulabildiysen highfive~~

özgürefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MİU
Cihazım
Redmi not 8
Konular
1
Ekteki fotoğrafta işaretledigim mobil radyo gücü kapalı ve açılmıyor. Açık diye ayarladıktan sonra çıkınca geri kapalıya dönüyor. Bu yüzden telefonda sim kart çalışmıyor yani telefon çekmiyor. Arama yapmaya çalıştığım zaman ise uçak modunu kapatın diyor halbuki oda açık değil. Başka bir Xiaomi cihazında denedim ve kapatıp açılabiliyor orası sıkıntısız. MIUI 12.0.2 güncellemesi ile bu sorun geldi. Bugün 12.0.3 güncellemesi geldiğini gördüm ve indirdim kurdum fakat değişen birşey olmadı. Telefonun kilidi açık olmadığı için eski romu yükleyemiyorum. Sim kart çalışmadığı için de kilidi açamıyorum. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? (IMEI numarasında veya sim kart yuvasında sorun yok)
.

ireemm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İrem
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum,nasıl çözdünüz acaba

Üst Alt