Yardım Sinir bozucu rehber problemi

cemyag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Merhaba, yeni aldığım Redmi Note 8 Pro'ya önceki telefonumdan geçiş yaparken nasıl olduysa rehberdeki tüm kişiler 3'er adet listelendi. Tekrarlanan kişileri silme ya da birleştirme amacıla uygulama kullandım durum aynı, rehberi komple sileyim eski telefondan atarım dedim asıl saçmalıkta burada başlıyor zaten rehberi komple silemiyorsunuz!

Ne yapayım şimdi bir rehberi silme uğruna telefona formatmı atayım anlayamadım, diğer türlü 1000'e yakın kişiyi tek tek manuel silmem gerekecek. Önceki telefonum Samsung S7 Edge idi şimdi yerden yere vurabilir bazı arkadaşlar ama şu an bu modele geçtiğim için pişman oldum diyebilirim..

aysglyllmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ayşegül
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bugün aldım bende telefonu benide uğraştırda ama çözümünü buldum. Menudeki Google klasöründe Kişiler var googlenin rehber uygulaması oraya girin. Sağ üstteki ikona tıklayın, telefondaki kayıtlı kişiler, simdeki kişiler, yada senranizasyonla gelen kişiler seçibiliyorsunuz, yada hepsini seçebiliryorsunuz. Ben telefondaki kişieri seçip toplu bir şekilde sildim, sadece google hesabımdan gelenler kaldı. Sorunumu çözdüm yanı.
Ya kardeşim sen var ya kralsın kral !

Oyla:

MehmetKahya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Kahya
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
merhabalar. Aşağıda linkini verdiğim uygulama ile aynı numaraların fazla olanlarını temizleyebilirsiniz.

Hocam emeğinize sağlık, programları denedim. Ancak, telefonu yeniden başlattığımda ya da kapatıp açtığımda değişiklik olmuyor. Sildiğim numaralar tekrar görülüyor.

Oyla:

celalelmast63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celal
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bugün aldım bende telefonu benide uğraştırda ama çözümünü buldum. Menudeki Google klasöründe Kişiler var googlenin rehber uygulaması oraya girin. Sağ üstteki ikona tıklayın, telefondaki kayıtlı kişiler, simdeki kişiler, yada senranizasyonla gelen kişiler seçibiliyorsunuz, yada hepsini seçebiliryorsunuz. Ben telefondaki kişieri seçip toplu bir şekilde sildim, sadece google hesabımdan gelenler kaldı. Sorunumu çözdüm yanı.
Başkan sende silinmiş ama bende de olduğu gibi çoğu kişide silinmiyor hata oluştu diye yanıt veriyor.

Oyla:

umutcanyangoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umutcan
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Oto Ekspertiz
Konular
14
Arkadaşlar benimde şöyle bir problemim var bilen arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi ?
Örnek veriyorum Ahmet kişisini arayacağım , Numara tuşlama ekranında 2-4-6-3-8 Tuşladığımda eskiden Ahmet çıkardı ancak şimdi kayıtlı değilmiş gibi görünüyor ancak Normal kişiler kısmına girip arattığımda orada bulabiliyorum . Çözümü basittir ancak bulamadım .

Oyla:

Ramccoss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Merhaba, yeni aldığım Redmi Note 8 Pro'ya önceki telefonumdan geçiş yaparken nasıl olduysa rehberdeki tüm kişiler 3'er adet listelendi. Tekrarlanan kişileri silme ya da birleştirme amacıla uygulama kullandım durum aynı, rehberi komple sileyim eski telefondan atarım dedim asıl saçmalıkta burada başlıyor zaten rehberi komple silemiyorsunuz!

Ne yapayım şimdi bir rehberi silme uğruna telefona formatmı atayım anlayamadım, diğer türlü 1000'e yakın kişiyi tek tek manuel silmem gerekecek. Önceki telefonum Samsung S7 Edge idi şimdi yerden yere vurabilir bazı arkadaşlar ama şu an bu modele geçtiğim için pişman oldum diyebilirim..
Bende bu sorun dan muzdarip dim telefonun ayarlarından hiç bir şekilde düzeltemedim ama cleaner diye bir rehber uygulaması sayesinde bütün sorunu hallettim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210126_235822.jpg
    IMG_20210126_235822.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 4
Oyla:
Üst Alt