Türk Telekom Sınıf ayrımı neden yapılıyor?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Böyle saçma bir şey varmı cidden öncesinde bende çok güzel paket bulmuştum fakat neymiş yabancı uyruklu olmam lazım yoksa 2 katı fiyata aynı pakete para vermem lazımmış ne ara bizler 2'sinif insan olduk kendi ülkemizde anlamış değilim. (İlla Twitterde tanınmış biri bu olayı gündeme getirincemi paket fiyatlarında hemen değişiklik yapılıyor böylemi yani cidden yazık paramla verdiğim vergimle rezil olmak bu olsa gerek)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Böyle saçma bir şey varmı cidden öncesinde bende çok güzel paket bulmuştum fakat neymiş yabancı uyruklu olmam lazım yoksa 2 katı fiyata aynı pakete para vermem lazımmış ne ara bizler 2'sinif insan olduk kendi ülkemizde anlamış değilim. (İlla Twitterde tanınmış biri bu olayı gündeme getirincemi paket fiyatlarında hemen değişiklik yapılıyor böylemi yani cidden yazık paramla verdiğim vergimle rezil olmak bu olsa gerek)

Turk telekomun bu terbiyesizliği yüzünden ev internetimi turkcell süperonline geçirdim 2 hafta önce, Mobil hattımın taahütü bittiği an onuda başka bir operatöre geçirip birdaha türk telekom firmasını hiçbirşekilde kullanmayacağım.

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Aynen hocam öyle benimde annem şikayetçi durduk yere para çekiyorlar kontörlü hesaptan hiç birşey de yok ortada hani bir şeye kayıt olsak biliriz hiçbir şeye de kaydımız yok yinede para çekiliyor. Hiçbir mesajda gelmiyor. Bakiye sorgulayınca farkediyoruz kendimiz. Azbuzda değil 2-3 lira.

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
Söylenecek çok şey var ancak insan fikir özgürlüğünü(!) kullanarak beyan edemiyor işte...

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Arkadaşlar ev internetim telekomdu ve 190 lira yenileme fiyatı çekti. Dedim olur hemen evi arabayı üzerinize vereyim. Bir daha aramayın dedim ve aynı paketi Netspeed'e geçerek 94 liraya aldım. Şıkır şıkır kullanıyorum. Cep telefonları içinde aynı olacak. Eşime de bana da 91 lira istiyor yeni anlaşmada. Hatta Teknosacell'e geçirip 50 liralık pakete geçeceğim.

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Arkadaşlar ev internetim telekomdu ve 190 lira yenileme fiyatı çekti. Dedim olur hemen evi arabayı üzerinize vereyim. Bir daha aramayın dedim ve aynı paketi Netspeed'e geçerek 94 liraya aldım. Şıkır şıkır kullanıyorum. Cep telefonları içinde aynı olacak. Eşime de bana da 91 lira istiyor yeni anlaşmada. Hatta Teknosacell'e geçirip 50 liralık pakete geçeceğim.
Bizde netspeed kullanıyoruz çok memnunuz kesilme vs durumu olmadı hiç 4 aydır sabit hız stabil

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bizde netspeed kullanıyoruz çok memnunuz kesilme vs durumu olmadı hiç 4 aydır sabit hız stabil
Aynen öyle. 100mbit tıkır tıkır sınır yok sinir yok ... Tek eksi yani sabit fiyat garantisi yok. Şu ana kadar da zam yapmadı. Her ay neredeyse 100 lira cebimde kalıyor zaten. Zam da yapsa 10-15 lira çokta umurumda olmaz aslında :)

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
bu devran döner elbet.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Arkadaşlar bu ahlan paketini dörtyol önce bulmuştum. Bende TC mi istediler ve daha sonra benim bu tarifeye geçemeyeceğimi bu paketin Suriyeliler için olduğunu söylemişlerdi. Ozanan bende isyan etmiştim.

Üst Alt