Yardım Simsiyah Ekran Sorunu

Emre_yx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Coğrafya Öğretmeni
Konular
4
Güncel miui 11 için gerekli twrp gibi işlemleri yaptım flashlayıp reboot Systeme bastığımda basış o basış simsisiyah ekran mi yazısı dahi gelmiyor pc ye takınca bi bağlanma bağlantı kopma sesi geliyor tuşlara basarak twrp yükleyim dedim cihaz görünmüyor daha önce miui 10 nun son sürümüne güncellemiştim bi sorun yoktu. Sorun ne? ne yapılabilir?

Emre_yx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Coğrafya Öğretmeni
Konular
4
telefonu hiç kurcalamadan zenex hocam ile iletişim kurun edl modda mi yetkili hesabı ile temiz şekilde romunuzu atım cihazınızı size ulaştırır. ben de aynı sorunu yaşadım forumda bulduğum tek çözüm yolu buydu neredeyse her bu sorunu yaşayan kişinin problemini zenex hocam bu şekilde çözmüştür.
telefona ona mı göndereceğiz

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
telefona ona mı göndereceğiz
Telefonunuz maalesef normal şekilde kurulacak durumdan çıkmış durumda bu yüzden daha donanımlı bir işlem yapılması gerekli zenex bu konuda forumda güvenilir birisi bu sebeple onunla görüşerek yapmanız daha doğru fastboot ekranı olmadığından bu süreçten sonra forumda pek yardım edebilecek kimse bulunmuyor.

Oyla:

Emre_yx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Coğrafya Öğretmeni
Konular
4
Telefonunuz maalesef normal şekilde kurulacak durumdan çıkmış durumda bu yüzden daha donanımlı bir işlem yapılması gerekli zenex bu konuda forumda güvenilir birisi bu sebeple onunla görüşerek yapmanız daha doğru fastboot ekranı olmadığından bu süreçten sonra forumda pek yardım edebilecek kimse bulunmuyor.
Cevaplarınız için teşekkür ederim iletişime geçeceğim.

Oyla:
Üst Alt