Çözüldü SIM Kart Etkinlştirilemedi Hatası

ErarslanOrcun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
1 Aylık Xiaomi mi 8 lite cihazımda arama yapamıyorum gelen aramayı yanitlayamiyorum yardım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-09-13-40-36-941_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-03-09-13-40-36-941_com.android.chrome.png
    295,5 KB · Görüntüleme: 31

Roadronners

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
2
Telefon dilini İngilizce yapın öyle bir denetimisiniz birde tarifeniz de akıllı fatura vb.. özellik varsa ondan da olabilir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Belirtmiş olduğunuz SIM kart etkinleştirme uyarısının çağrı almanız veya cevaplamanızla her hangi bir ilgisi yoktur. Çağrı cevaplarken nasıl bir hata alıyorsunuz? Çağrı hiç mi gelmiyor yoksa geliyor fakat cevaplayamıyor musunuz? Hattınız faturalı mı ve faturası ödendi mi? Eğer faturasız ise hattınızda kredi var mı? Daha önce sorunsuz hattınızı kullanıyor muydunuz? Ne zamandır bu sorun var? Biraz açıklama yaparsanız yardımcı olmaya çalışalım...

ErarslanOrcun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
Belirtmiş olduğunuz SIM kart etkinleştirme uyarısının çağrı almanız veya cevaplamanızla her hangi bir ilgisi yoktur. Çağrı cevaplarken nasıl bir hata alıyorsunuz? Çağrı hiç mi gelmiyor yoksa geliyor fakat cevaplayamıyor musunuz? Hattınız faturalı mı ve faturası ödendi mi? Eğer faturasız ise hattınızda kredi var mı? Daha önce sorunsuz hattınızı kullanıyor muydunuz? Ne zamandır bu sorun var? Biraz açıklama yaparsanız yardımcı olmaya çalışalım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler telefonu sıfırladım ve düzeldi ama mesela önceden arama yaptığımda aramıyor arama geldiğinde de calmiyodu ve ben bunu 2 3 gün sonra farkettim yani o kadar arayanım yok aradığım yok

Üst Alt