Soru Sim kart aktifleştirilince IMEI değiştirmeye gerek var mı?

yay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
turkcell t60
Konular
2
Poco X3 nfc global sürüm aldım. 1hafta sonra bootloader kilidini de açtım.
Bootloader kilidi açıldıktan hemen sonra sistem yeniden başladı ve tel açıldı. Sonra sim kart aktifleştirme penceresi çıktı ve aktifleştirdim. Sonra cloud ile eşleşti..
Peki bu aktifleştirme sonsuza kadar mı yoksa belli bir süresi var mı??? Yani 4ay sonra hattım IMEI değiştirmediğim için kapanır mı?
Yani teldeki IMEI açıldı mı yoksa IMEI değiştirmem gerekiyor mu?

Umarım uğraşmam IMEI için..
Not..✍️
Lütfen BİLENLER YAZSIN..!
bilmeden kendinizce biliyor gibi konuşmayın istirham ediyorum.. düşünceniz varsa sizin dusunceniz olduğunu belirterek yazın.. zira bu işler ciddi ve maddi zarara yol açabiliyor!

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
IMEI numaranızı sorgulayın.Kayıt dışı ise kayıt etmeniz gerekiyor.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Poco X3 nfc global sürüm aldım. 1hafta sonra bootloader kilidini de açtım.
Bootloader kilidi açıldıktan hemen sonra sistem yeniden başladı ve tel açıldı. Sonra sim kart aktifleştirme penceresi çıktı ve aktifleştirdim. Sonra cloud ile eşleşti..
Peki bu aktifleştirme sonsuza kadar mı yoksa belli bir süresi var mı??? Yani 4ay sonra hattım IMEI değiştirmediğim için kapanır mı?
Yani teldeki IMEI açıldı mı yoksa IMEI değiştirmem gerekiyor mu?

Umarım uğraşmam IMEI için..
Not..✍️
Lütfen BİLENLER YAZSIN..!
bilmeden kendinizce biliyor gibi konuşmayın istirham ediyorum.. düşünceniz varsa sizin dusunceniz olduğunu belirterek yazın.. zira bu işler ciddi ve maddi zarara yol açabiliyor!
Cihaz yurtdışından geldiyse ve imei kaydı yapılmadıysa imei değiştirmeniz şart. O aktifleştirme bildirimi mi cloud ile ilgili imei ile hiçbir ilgisi yok onun. Size tavsiyem bootloader kilidi açık olduğu için SIM1 ve SIM2 kapanana kadar kullanın toplamda 8 ay süreniz var sonuçta kapandıktan sonra imei değiştirirsiniz

Üst Alt