Yardım Silüet şeklinde goruntu.

cifito_lazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
4
Merhaba;
Vodafone bayinden teşhir urunu Mi 9 lite aldim. Telefonu normal mod veya karanlik modda kullanirken arayuzde arka planda siluet gibi bir resim veya yazi gibi bir sey var. Telefonu fabrika ayarlarina dondurdum Ancak yinede o goruntu gitmedi.. Uygulamalara girerken bile beyaz alanlarda net goze carpiyor. Telefonun xiaomi turkiye garantide var. Bu olay teshir urunu oldugu icinmi boyle. Sanki teshir urunde donen videodaki foto arka planda siluet gibi. Yazilimsal bir sorunmu yoksa telefondami bir sorun var.. Bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olabilirmi. Belki teshir urununde olup kaldirilabilen bir durumdur..

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Adı üzerinde "Teşhir" ürünü... Ekranı sürekli açık, gelenin geçenin kurcaladığı cihazlar bunlar. Mağazalarda teşhir ürünlerinin hemen hemen hepsinde vardır hayalet ekran sorunu.

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Fatura üzerinde teşhir ürünü veya özel indirimli gibi farklı bir ibare falan varmı

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Teşhir ürünü telefon alınmaz ki hocam. O cihazlar standlarda sürekli şarja bağlı ve açık duruyor. Ekran o kadar acıya dayanamaz. iade mümkünse hemen götürün geri.

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam teşhir ürünü alırsanız normal o cihazın ekranı sürekli açık batarya performansı da düşmüştür boşuna garanti ile uğraşmayın teşhir ürününü yapacaklarını zannetmiyorum

Oyla:
Üst Alt