Yardım Silüet şeklinde goruntu.

cifito_lazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
4
Merhaba;
Vodafone bayinden teşhir urunu Mi 9 lite aldim. Telefonu normal mod veya karanlik modda kullanirken arayuzde arka planda siluet gibi bir resim veya yazi gibi bir sey var. Telefonu fabrika ayarlarina dondurdum Ancak yinede o goruntu gitmedi.. Uygulamalara girerken bile beyaz alanlarda net goze carpiyor. Telefonun xiaomi turkiye garantide var. Bu olay teshir urunu oldugu icinmi boyle. Sanki teshir urunde donen videodaki foto arka planda siluet gibi. Yazilimsal bir sorunmu yoksa telefondami bir sorun var.. Bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olabilirmi. Belki teshir urununde olup kaldirilabilen bir durumdur..

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Merhaba;
Vodafone bayinden teşhir urunu Mi 9 lite aldim. Telefonu normal mod veya karanlik modda kullanirken arayuzde arka planda siluet gibi bir resim veya yazi gibi bir sey var. Telefonu fabrika ayarlarina dondurdum Ancak yinede o goruntu gitmedi.. Uygulamalara girerken bile beyaz alanlarda net goze carpiyor. Telefonun xiaomi turkiye garantide var. Bu olay teshir urunu oldugu icinmi boyle. Sanki teshir urunde donen videodaki foto arka planda siluet gibi. Yazilimsal bir sorunmu yoksa telefondami bir sorun var.. Bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olabilirmi. Belki teshir urununde olup kaldirilabilen bir durumdur..
hemen götürün iade edin hocam ürünü ekran yanığı olmuş büyük ihtimalle

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Hocam garantisi varsa gönderin değiştirmeleri lazım ücretsiz şekilde. Ücret isterlerse işlem yapılmadan geri gönderilmesini isteyin ve aldığınız yere iade edin.

Oyla:
Üst Alt