Yardım silinsin gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redfalcon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Red
Cihazım
Redmi note 5
Konular
1
Merhabalar 6 aylık bir redmi note 5 pro 4/64 modeli mevcut. imei çakıldı sonradan sorun yoktu.

2 gün önce hat kesildi ve wifi çalışmadı bir gün böyle durdu, cihazın fabrika ayarlarına döndük fabrika ayarlarına dönünce düzeldi hat ve wifi fakat resimleri vb yedeklemeyi unuttuk
ve root ile çalışan birkaç resim getirme programı bulduk root yaptık cihaza fakat ginede resim geri getiremedik herneyse, bir gün kadarda rootlu durdu, sonra birden telefon gitti.
şarja takın ekranında duruyor şarj simgesi var şarj takıyoruz şarj almıyor pc. görmüyor fastboot ekranına 1 saniye giriyor sonra hemen geri şarj simgesine dönüyor ve şuandada hala şarj simgesinde duruyor telefonu açamıyoruz, ne yapmamız lazım? batarya şişmiş olabilir mi ?

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Cihaz kaç aylık batarya şiştiyse anakart da zarar verme ihtimali var

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
6 aylık yada 7 aylık hocam
En az yoğun kullanıma göre 10 aya kadar yolu var pilin benim tecrübelerime göre yazılımdan da olabilir siz en iyisi ya garantiye yada teknik servise gösterin bir

Redfalcon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Red
Cihazım
Redmi note 5
Konular
1
En az yoğun kullanıma göre 10 aya kadar yolu var pilin benim tecrübelerime göre yazılımdan da olabilir siz en iyisi ya garantiye yada teknik servise gösterin bir
Hocam cihazı tanıdık bir telefoncudan aldım imei falan halletti kendisi yurtdışından gelme tel heralde

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Hocam cihazı tanıdık bir telefoncudan aldım imei falan halletti kendisi yurtdışından gelme tel heralde
En iyisi adama bir göster her zaman yurtiçi garantili alın her zaman daha garanti oluyor

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
En iyisi adama bir göster her zaman yurtiçi garantili alın her zaman daha garanti oluyor
Hocam iyi güzel de son zamlardan sonra o iş biraz zor gibi görünüyor :/ imei çakılı cihaza yönlendiriyor resmen devlet

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Hocam iyi güzel de son zamlardan sonra o iş biraz zor gibi görünüyor :/ imei çakılı cihaza yönlendiriyor resmen devlet
Diğer arkadaşlar da birşey önerirse deneyin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım yinede olurum iyi şanslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt