Yardım silinen fotoğrafları geri getirme

Yunus1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.12
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba bir uygulama yüzünden fotoğraflarım silindi geri yüklemek için uygulama indirdim işe yaradı fakat fotoğrafların hepsinin çözünürlükleri çok kötü bunu duzeltmenin bir yolu varmı

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Benim bildiğim yöntemi başkaları da biliyor diye düşünmüştüm ama şans eseri bulduğum yöntemi benden başkası bilmiyor galiba:)
Dostum Play Storeden Dosya Yöneticisi indirip şu adımı izle; Android/data/miui.gallery/cache/gallery_disk_cache/full_size klasörünün içine girip gereken fotoğrafları screenshots alarak kurtarabilirsin. Storeden File Manager Plus şirketine ait olan dosya yöneticisini indirirsen işin daha da kolaylaşır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonlarınızda ve bilgisayarlarınızda hiçbir şey sonsuza dek silinmez bunu unutmayın. İyi forumlar:)

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Benim bildiğim yöntemi başkaları da biliyor diye düşünmüştüm ama şans eseri bulduğum yöntemi benden başkası bilmiyor galiba:)
Dostum Play Storeden Dosya Yöneticisi indirip şu adımı izle; Android/data/miui.gallery/cache/gallery_disk_cache/full_size klasörünün içine girip gereken fotoğrafları screenshots alarak kurtarabilirsin. Storeden File Manager Plus şirketine ait olan dosya yöneticisini indirirsen işin daha da kolaylaşır.

Telefonlarınızda ve bilgisayarlarınızda hiçbir şey sonsuza dek silinmez bunu unutmayın. İyi forumlar:)
Bende öyle bir klasör yok android 11 ama root explorerdan bakıyorum

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
cache klasörü yok mu?
Var, içinde de 3 klasör var 3ü de boş. Request net_cache ve security share

cache klasörü yok mu?
Small ve Full size klasörlerinde .0 uzantılı rastgele isimli birsürü dosya var, birinin uzantısını değiştirip .jpg yaptım küçük resim olarak gözüktü ama açınca dosya hasarlı hatası veriyor

Son düzenleme:
Oyla:

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Var, içinde de 3 klasör var 3ü de boş. Request net_cache ve security share

Small ve Full size klasörlerinde .0 uzantılı rastgele isimli birsürü dosya var, birinin uzantısını değiştirip .jpg yaptım küçük resim olarak gözüktü ama açınca dosya hasarlı hatası veriyor
Evet dediğim kısım orası. Dediğim uygulamayı indirip öyle girin fullsize klasörüne hepsi görüntülenecektir.

Oyla:
Üst Alt