Yardım silinen fotoğrafları geri getirme

Yunus1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.12
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba bir uygulama yüzünden fotoğraflarım silindi geri yüklemek için uygulama indirdim işe yaradı fakat fotoğrafların hepsinin çözünürlükleri çok kötü bunu duzeltmenin bir yolu varmı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
O muhtemeln thumbnail dediğimiz ön izleme dosyalarını geri getirebilmiştir. Onları yüksek çözünürlüğe çeviremezsiniz. Maalesef telefonlarda silinen fotoğrafları kesin geri getiren bir uygulama henüz duymadım.

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Arkadaşlar merhaba bir uygulama yüzünden fotoğraflarım silindi geri yüklemek için uygulama indirdim işe yaradı fakat fotoğrafların hepsinin çözünürlükleri çok kötü bunu duzeltmenin bir yolu varmı
Geri gelenler fotoğrafların orjinalleri değil önbellekleridir malesef orjinal kalitede fotoğfarları geri getirmenin bir yolu yok gibi. Yapabileceğin tek şey Remini programı ile fotoğfarların kalitesini bi tık arttırmak olabilir. O da günde 5 tane hak veriyor bilgin olsun

Oyla:

goko91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
goko91
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
Merhaba bugün gereksiz fotoğraflarımı temizledim çöp kutusunu sildikten sonra farkettim ki silmediğim son fotoğraflarım da telefondan yokolmuş.Çok üzgünüm yapılacak birşey var mı galiba telefoncular kurtarabiliyormuş diye duydum ben evde nasıl geri getirebilirim?Şimidden çok teşekkürler.

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Merhaba bugün gereksiz fotoğraflarımı temizledim çöp kutusunu sildikten sonra farkettim ki silmediğim son fotoğraflarım da telefondan yokolmuş.Çok üzgünüm yapılacak birşey var mı galiba telefoncular kurtarabiliyormuş diye duydum ben evde nasıl geri getirebilirim?Şimidden çok teşekkürler.
Her yere bu programı yazıyorum ama diskdigger programindan iyisini bulamadim. İsterseniz 1 deneyin

Oyla:

goko91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
goko91
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
Her yere bu programı yazıyorum ama diskdigger programindan iyisini bulamadim. İsterseniz 1 deneyin
Cevabınız için teşekkürler.Çok hakim olduğum bir konu değil maalesef dün telefona indirdim ama bir sonuç alamadım çıkmadı fotoğraflar bilgisayar üzerinden mi sonuç alırım

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
anymp4 android data recovery diye programvar full ile yapabilirsin.
hepsini bulamaz.
hepsini bulması için root izni gerekli

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Cevabınız için teşekkürler.Çok hakim olduğum bir konu değil maalesef dün telefona indirdim ama bir sonuç alamadım çıkmadı fotoğraflar bilgisayar üzerinden mi sonuç alırım

Cihazınızda twrp yüklü ise, pc üzerinden kurtarma şansınız çok yüksek. Telefon içinden zor bu işlem.

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Rica ederim. Root yoksa maalesef işe yaramıyor. Aynı programın pc sürümünü de deneyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt