Soru Silinen foto geri gelir mi ?

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Arkadaşlar bir fotoğrafı istemeden sildim bunun geri dönüşü var mı?

tolgauraz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi note 8
Konular
24
Eğer sildiğinizden beri 30 gün olmadıysa ve telefona mi hesabıyla giriş yaptıysanız ayarlar>mi hesabı>xiaomi bulut >silinmiş ögeler>galeri kısmına girin belki vardır orda eğer yedeklemeyi açtıysanız da silinmiş ögelere bastıktan sonra xiaomi cloud ta ögeleri görüntüleye basın ordan tekrar galeriye basın yedkelediğiniz resimler orda gözükür.
Tabi mi hesabı varsa otomatik yedekleme açıksa direk şak diye alınmıyor işte :))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diskdigger uygulama adı play store da var işe yarayabilir
Birini buluyor 3 unu bulmuyor ben rahat 60 tane tanedim disk internal üstünde bir program yok 2 ay önceki 1 TB HDD yi bile geri getiriyor :D

Anlayamadım bu yorumu dostum:)
Rahat 60 Program denemiş biri olaraktan verdiğim 1 numaradaki programdan bulamazsan umudu kes bu internet alemindeki bütün kurtarma programlarını denedim ben daha üstünü yok

Tabi mi hesabı varsa otomatik yedekleme açıksa direk şak diye alınmıyor işte :))

Birini buluyor 3 unu bulmuyor ben rahat 60 tane tanedim disk internal üstünde bir program yok 2 ay önceki 1 TB HDD yi bile geri getiriyor :D

Rahat 60 Program denemiş biri olaraktan verdiğim 1 numaradaki programdan bulamazsan umudu kes bu internet alemindeki bütün kurtarma programlarını denedim ben daha üstünü yok
Onda dahi çıkmıyorsa umudunu kes bence boşuna ararsın benden demesi

Oyla:
Üst Alt