Yardım Şifresi Bilinmeyen Mi Hesabı Sorunu

cicikraker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Selamün aleyküm öncelikle babamın mi 5s telefonuna öncelikle rehberinde tanımadığımız kişiler geldi sonrasında mi hesabına baktığımda başka bir numara var aradık şifre verdi olmadı sonra hard reset attım resetledi ve şuan açılıyor ama başka bir hesap var şifre istiyor doğal olarak bilmiyoruz o hesaba sahip arkadaşın numarası var bende aradımsifre verdi ama gene aynı yanlış diyor kendi hesabimizin şifresini girdim gene hata ne yapmaliyim

Ekli dosyalar

• 1536179762642910712313781180224.jpg
    1536179762642910712313781180224.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 34
  • 15361797931564418154074266117620.jpg
    15361797931564418154074266117620.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 37

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ucretsiz yapmayacak mi ben oyle anladim?
Hocam basit olan şeyler ücretsiz olur,zaten forumda pekçok şeyin çözümü sunulmuş isteyen istediği çözümü dener mutluluğa kavuşur,bazı şeyler vardır ki emek efor sanat ister,işte onlar ücretlidir,sonuçta bi telefon çöp olmaktansa cüzi bi miktara hayata döndürülür. Emeğe saygı denilen birşey var.taksiye bile binince daha gaza basmadan taksimetre bilmem kaç tl yazıyor bide öyle düşün

Oyla:

cicikraker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 6
Konular
1
demiski: telefonu gondermek ve para mevzusu onemli degil. ama ben basima neden boyle bisey geldi onu anlamak istiyorum
Telefon babamın hesabına bağlıyken nasıl birden başka birinin hesabına bağlanıyor bunuda rehberden anladik zaten başka isimler hhep tek sorun işte telefona reset attım biosdan

Oyla:

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Hocam basit olan şeyler ücretsiz olur,zaten forumda pekçok şeyin çözümü sunulmuş isteyen istediği çözümü dener mutluluğa kavuşur,bazı şeyler vardır ki emek efor sanat ister,işte onlar ücretlidir,sonuçta bi telefon çöp olmaktansa cüzi bi miktara hayata döndürülür. Emeğe saygı denilen birşey var.taksiye bile binince daha gaza basmadan taksimetre bilmem kaç tl yazıyor bide öyle düşün

iyi de burasi bir destek forumu bu arkadas istese bir telefoncuya gidip de rica edebilirdi ya da yetkili bir servise de gidebilirdi buradan boyle reklam yapilmasi hos degil bence

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
demiski: telefonu gondermek ve para mevzusu onemli degil. ama ben basima neden boyle bisey geldi onu anlamak istiyorum
Hocam adam,kahvede okey oynarken başına inek düşüyor,hayat sürprizlerle dolu diyelim kısaca.kimin başına ne zaman ne geleceği belli olmaz :)elbet vardır bi sebebi,onu işi çözen bilecek :)iyi forumlar iyi geceler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

iyi de burasi bir destek forumu bu arkadas istese bir telefoncuya gidip de rica edebilirdi ya da yetkili bir servise de gidebilirdi buradan boyle reklam yapilmasi hos degil bence
Hocam reklam yapmıyorum,bu devirde hangi telefoncu rica ile iş yapıyor söylermisin Allahaşkına???ben sadece öneri sundum illa ver demedim.verirsin vermezsin gönderirsin yada bi telefoncuya rica edersin sana kalmış.ben yol gösterdim,o yoldan ister gidersin ister gitmezsin

Oyla:

cicikraker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Servis zaten yapar bunu basit bişey belli neden ama

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Servis zaten yapar bunu basit bişey belli neden ama
Hocam servise ver o zaman,neden uzatıyoruz ki?burası elbette destek formu ve problem yaşayan herkese her türlü destek veriliyor bilgili kişiler ustalar ve bu işin bilgilileri tarafından. Ben sadece öneride bulundum,yasakmı mı öneride bulunmak?

Oyla:
Üst Alt