Çözüldü Sıfırlama Yaparsam IMEI Silinir mi?

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
Rom kurmak için bootloader kilidini açmanız gerekli.

Bu konu işe yaramaz mı?

Ayrıca bana gelen cevap;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sıfırlama sonrasında mi hesabı ister dedim hocam, siz sıfırlamadığınız için istememiştir fakat mi hesabını sorunsuz girdiyseniz ve kullanıyorsanız sıkıntı yoktur.

Yani evet dediğim gibi Mi Hesabı falan ben kendim açtım. Bu durumda bir şey olduğu zaman benim açtığım hesabı mı sorar yoksa daha önce ki kullanan kişinin mi?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu konu işe yaramaz mı?

Ayrıca bana gelen cevap;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yani evet dediğim gibi Mi Hesabı falan ben kendim açtım. Bu durumda bir şey olduğu zaman benim açtığım hesabı mı sorar yoksa daha önce ki kullanan kişinin mi?

Xiaomitool v2 yaklaşık 2 yıldır çalışmıyor. Çok önce kapatıldı o açık. Dilerseniz deneyin.

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
Xiaomitool v2 yaklaşık 2 yıldır çalışmıyor. Çok önce kapatıldı o açık. Dilerseniz deneyin.

Hocam peki bu begonia nedir tam olarak? Cpu-z programıyla bakıyorum da işlemci mtk gözüküyor model numarası note 8 pro begonia yazıyor. Çakma değil demi? Telefonun arka kapağında ise model numarasının en sonunda G ibaresi var. Global olduğu anlamına mı geliyor bu yoksa çin mi?

Bir de bu yöntemi denerken rom kuracağım için bu romu indirip kurabilir miyim sizce?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam peki bu begonia nedir tam olarak? Cpu-z programıyla bakıyorum da işlemci mtk gözüküyor model numarası note 8 pro begonia yazıyor. Çakma değil demi? Telefonun arka kapağında ise model numarasının en sonunda G ibaresi var. Global olduğu anlamına mı geliyor bu yoksa çin mi?

Bir de bu yöntemi denerken rom kuracağım için bu romu indirip kurabilir miyim sizce?

Hocam iki buçuk saat oldu ve en başından beri aynı şeyi söylüyorum.

Öncelikle bootloader kilidinizi açmayı deneyin. Oysa siz ilgisiz sorularla oyalıyorsunuz. Kusura bakmayın ama belli ki sizinki değil ama benim zamanım değerli, artık troll olduğunuzu düşünmeye başladım ve size yardımcı olamayacağım. Eğer bootloader kilidini açmayı dener ve sonucu buraya eklerseniz bir başka arkadaşımız belki yardımcı olur.

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
Hocam iki buçuk saat oldu ve en başından beri aynı şeyi söylüyorum.

Öncelikle bootloader kilidinizi açmayı deneyin. Oysa siz ilgisiz sorularla oyalıyorsunuz. Kusura bakmayın ama belli ki sizinki değil ama benim zamanım değerli, artık troll olduğunuzu düşünmeye başladım ve size yardımcı olamayacağım. Eğer bootloader kilidini açmayı dener ve sonucu buraya eklerseniz bir başka arkadaşımız belki yardımcı olur.

Bootloader kilidini de açamadığımı söyledim bende sana 2 saattir. Sen de aynı şeyleri yazıp duruyorsun. Bir başka forumda önemli kişinin bana attığı yorumu da attım size bootloader açmadan da rom kurabilirsin dediğini gösterdim ısrarla bootloader aç diyip duruyorsun. Benim korkum telefonu tamamen kapatmak ve durduk yere olan imei'den de olmak. Trol olduğumu düşünüyorsan vakit harcama o zaman benimle. Yine de sağol bu kadar yazdığın için. Benim de vaktim değerli senin ki gibi. Ben bu işleri bilmiyorum telefon işlerinden de hiç anlamam. İlk defa böyle bir işe kalktım bu kadar soru sorup öğrenmeye çalışmam normal değil mi? Neyse teşekkürler.

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
excalabur üstadımın sayesinde bütün aklımda ki sorulara cevap buldum. Sağolsun kendisi hem cihazımın bootloader kilidini açmam da yardımcı oldu hem de fastboot rom kurmam da. Şuan cihazım da endonezya rom kurulu gayet stabil çalışıyor. Ha unutmadan imei silinmedi aynen duruyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Açtığım konu / konular çözüme kavuşmuş oldu.

Üst Alt