Soru Sıfırlama sorunu

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
Herkese merhaba arkadaşlar. Vacuum Mop Pro sahibiyim. Bütün sıfırlama videolarını izledim ve sürekli yapmama rağmen cihazı tekrar Mi Home'a tanıttığım zaman eski süpürme kayıtları hala duruyor. Tam sıfırlama yapamadım anlamına mı geliyor? Birde köşe temizleme modu ile harita oluşturdu fakat bütün evi temizle dediğim zaman her odaya gitmiyor bildiği halde. Bir engel vs koymamaya özen gösteriyorum fakat yamuk harita oluşuyor ve oda atlama durumu oluyor.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Herkese merhaba arkadaşlar. Vacuum Mop Pro sahibiyim. Bütün sıfırlama videolarını izledim ve sürekli yapmama rağmen cihazı tekrar Mi Home'a tanıttığım zaman eski süpürme kayıtları hala duruyor. Tam sıfırlama yapamadım anlamına mı geliyor? Birde köşe temizleme modu ile harita oluşturdu fakat bütün evi temizle dediğim zaman her odaya gitmiyor bildiği halde. Bir engel vs koymamaya özen gösteriyorum fakat yamuk harita oluşuyor ve oda atlama durumu oluyor.

Cihaz üzerindeki üçgen şeklinde olan home butonuna 10 saniye basılı tutun sesli komutu duyduğunuzda elinizi çekip tekrar bastırın 2. ci ve 3.cü sesli komutu duyuncaya kadar basılı tutun cihaz kendini kapatıp açacak resetleme işlemi tamamlanmış olacak, bu işlemden sonra geçmişte kaydettiğiniz haritalarda silinmiş olacak.

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
Cihaz üzerindeki üçgen şeklinde olan home butonuna 10 saniye basılı tutun sesli komutu duyduğunuzda elinizi çekip tekrar bastırın 2. ci ve 3.cü sesli komutu duyuncaya kadar basılı tutun cihaz kendini kapatıp açacak resetleme işlemi tamamlanmış olacak, bu işlemden sonra geçmişte kaydettiğiniz haritalarda silinmiş olacak.
Evet bu şekilde sıfırlama yapıyorum ama nedense tekrar tekrar gözüküyor. Sorunu çözdüm. Sıfırlama yaptım eski temizlemeler hala gözüküyordu. Köşe temizliği yap yerine normal temizlik yap dedim ve temizliği bitirdikten sonra evi haritalamış oldu ve daha stabil çalışıyor cihaz. Köşe temizleme yaptırdığım zaman tam temizlikte verimli çalışmıyordu.

Üst Alt