Yardım Sıfırlama sonrasında direnç gider mi?

mesutc4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 22.10.26 beta
Telefon Modeli
Mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
İyi akşamlar herkese, direnç kayıtlı mi 11 ultra cihazım var. Cihazı ayarlar üzerinden sıfırladığımda imei ve twrp gideceğini biliyorum. Fakat temiz bir sıfırlama yapıp tekrardan imei attırmak istiyorum, çünkü eu rom'un çok sıkıntısını yaşıyorum. Kısaca sorum şu, ayarlardan sıfırladıktan sonra, yazılım üzerinden imei atılır mı? Daha önce başka telefona uzaktan imei işlemi yaptım, aynı şekilde sıfırladıktan sonra uzaktan imei atılabilir mi? Ve diğer sorum da şu olacak, yeni yıla girmemizle birlikte sıfırladıktan sonra hemen imei atmayıp 8 ay kullanmalı mıyım sizce?

ercnerkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan ERKAN
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Selamlar,
Sıfırlama cihaz menüsünden yapılırsa imei gider, twrp ile wipe data yapılırsa gitm3z demişsiniz.
BL kapalı, twrp yükleyemiyorum ama, kendi üzerinde olan miui recovery'den de wipe data format atılıyor sanırım. Buradan format atıncada imei gitmez sanırım, doğrumu?
Teşekkürler.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Selamlar,
Sıfırlama cihaz menüsünden yapılırsa imei gider, twrp ile wipe data yapılırsa gitm3z demişsiniz.
BL kapalı, twrp yükleyemiyorum ama, kendi üzerinde olan miui recovery'den de wipe data format atılıyor sanırım. Buradan format atıncada imei gitmez sanırım, doğrumu?
Teşekkürler.
MIUI Recovery, stok recovery oluyor. Cihazın içinden sıfırlama ile aynı şey. IMEI gider ama direnç bir defalık bir iş, BL açtıktan sonra IMEIleri yine normal yazılımsal şekilde attırabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt