Yardım Sıfırlama sonrasında direnç gider mi?

mesutc4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 22.10.26 beta
Telefon Modeli
Mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
İyi akşamlar herkese, direnç kayıtlı mi 11 ultra cihazım var. Cihazı ayarlar üzerinden sıfırladığımda imei ve twrp gideceğini biliyorum. Fakat temiz bir sıfırlama yapıp tekrardan imei attırmak istiyorum, çünkü eu rom'un çok sıkıntısını yaşıyorum. Kısaca sorum şu, ayarlardan sıfırladıktan sonra, yazılım üzerinden imei atılır mı? Daha önce başka telefona uzaktan imei işlemi yaptım, aynı şekilde sıfırladıktan sonra uzaktan imei atılabilir mi? Ve diğer sorum da şu olacak, yeni yıla girmemizle birlikte sıfırladıktan sonra hemen imei atmayıp 8 ay kullanmalı mıyım sizce?

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
İyi akşamlar herkese, direnç kayıtlı mi 11 ultra cihazım var. Cihazı ayarlar üzerinden sıfırladığımda imei ve twrp gideceğini biliyorum. Fakat temiz bir sıfırlama yapıp tekrardan imei attırmak istiyorum, çünkü eu rom'un çok sıkıntısını yaşıyorum. Kısaca sorum şu, ayarlardan sıfırladıktan sonra, yazılım üzerinden imei atılır mı? Daha önce başka telefona uzaktan imei işlemi yaptım, aynı şekilde sıfırladıktan sonra uzaktan imei atılabilir mi? Ve diğer sorum da şu olacak, yeni yıla girmemizle birlikte sıfırladıktan sonra hemen imei atmayıp 8 ay kullanmalı mıyım sizce?
direnç işlemi yapıldığı için uzaktan yapılır işlemin ama sıfırladığında imeiler gidince eskileri geri gelmiyor efs yedeğini aldıysan imei atılmadan önce ancak öyle

Oyla:

mesutc4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Öğrenci
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
direnç işlemi yapıldığı için uzaktan yapılır işlemin ama sıfırladığında imeiler gidince eskileri geri gelmiyor efs yedeğini aldıysan imei atılmadan önce ancak öyle
Efs yedeği nedir hocam? Yardımcı olur musunuz yedeğini alayım

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Efs yedeği nedir hocam? Yardımcı olur musunuz yedeğini alayım
senin telefonuna işlem yapılmış zaten artık almazsın geri orijinal imei leri imei atılmadan alman gerekrdi twrp de backup kısmından alınan basit bir yedek içinde cihazın imei bilgileri bulunur

Oyla:

mesutc4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Öğrenci
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin telefonuna işlem yapılmış zaten artık almazsın geri orijinal imei leri imei atılmadan alman gerekrdi twrp de backup kısmından alınan basit bir yedek içinde cihazın imei bilgileri bulunur
Henüz daha sıfırlamadım, önerileri aldıktan sonra işlemi yapacağım. Yapmadan önce neler önerirsiniz?

Oyla:

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
twrp yüklü imei 0 görünen cihazlara fabrika ayarı yapınca imeiler gidiyor mu?

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
twrp yüklü imei 0 görünen cihazlara fabrika ayarı yapınca imeiler gidiyor mu?
Direnç yapılmış cihazda rom yüklerken fastboottan delete all data ile gitmiyor ama menüden fabrika ayarina alınca gidiyor bizzat denedik

Oyla:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Bu konuda bende aydınlanmak isterim.
Bende sıfırlamak istiyorum imei gitmesin istiyorum. Fastboot tan rom mu yüklememiz gerek

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Bu konuda bende aydınlanmak isterim.
Bende sıfırlamak istiyorum imei gitmesin istiyorum. Fastboot tan rom mu yüklememiz gerek
Her cihazda farklı işlemci var yapılan işlemlerde haliyle farklı benim dediğim mi 11 ultra için geçerli diğer cihazları bilemiyorum

Oyla:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Her cihazda farklı işlemci var yapılan işlemlerde haliyle farklı benim dediğim mi 11 ultra için geçerli diğer cihazları bilemiyorum
Mi 11 ultra için dedim hocam bende. Bir ara mi 11 t ile takas yapacaktım telefonu adam geldi anlaştık sıfırlıcaz önce o sıfırladı imei uçtu şaşırdık 😊

Oyla:
Üst Alt