Soru sıfırı 3900 tl ye hala alınır mı ?

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Bu cihazda imei durumu nedir ? Dirençli - mirençli telefonu ampute etme durumları var mı ? :D

Cevabını buldum. Ampute etmeye devam. :D

Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
64MP için 53K sökülüp 100K takılır.

108MP için 25K sökülüp 220K takılır.

Son düzenleme:

yusufsaracen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
R. NOTE 10 PRO
Konular
1
Kutusuz 2 adet getirebilirsin
Arkadasin varsa o da 2 adet kutusuz kullandigim cihaz der getirir

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Bu cihazda imei durumu nedir ? Dirençli - mirençli telefonu ampute etme durumları var mı ? :D

Cevabını buldum. Ampute etmeye devam. :D

Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
64MP için 53K sökülüp 100K takılır.

108MP için 25K sökülüp 220K takılır.

Merhabalar,

3 adet aldım ,
1 hafta önce unlock başvurusu yaptım ve şu an açıldı. Şimdi birr üstata işini gördüreceğim, tek sim yazılımsal olarak sıfır sorunla çözülebiliyor diye biliyorum.

Anne-baba kullanacağı için en Stabil EU ROM sürüm hangisidir? hız özellik vs değil stabilite arıyorum.
EU rom istiyorum mutlaka. TWRP ile kazıyıp temiz yükliyim de vereyim.

Cihazlarda şu anda MUIU GLOBAL 12.5.8 yüklü Android sürümü 11

Kensie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
0
Cihazım
Mİ 10t
Konular
46
Merhabalar,

3 adet aldım ,
1 hafta önce unlock başvurusu yaptım ve şu an açıldı. Şimdi birr üstata işini gördüreceğim, tek sim yazılımsal olarak sıfır sorunla çözülebiliyor diye biliyorum.

Anne-baba kullanacağı için en Stabil EU ROM sürüm hangisidir? hız özellik vs değil stabilite arıyorum.

3900 liraya aldın geldi ve gümrükten sorun olmadan geçti mi cidden ? Gümrükten nasıl geçti ne kadar vergi verdin falan

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Merhabalar,

3 adet aldım ,

Hocam bence anne babanız kullanacaksa global son sürümü atıp vermenizi tavsiye ederim. Ancak eu rom istiyorsanız şu an son çıkan 14.0.8 var yakın zamanda 14.0.9 gelecek hepsi gayet stabil kullanılabilir durumda.

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Merhabalar,

3 adet aldım ,

Güle güle kullanın/kullansınlar. Bu temin yoluyla en uygun fiyata, ihtiyacınızı gidermiş oldunuz. Cep telefonu kullanmaktan maksat, haberleşme ise, pahalı cihazlara deve yüküyle para vermeye gerek yok. Bence...

imei işini de belirttiğiniz şekilde yapın. Güncelleme vs işlemlere girmeden devam ederseniz, sorun çıkacağını sanmıyorum. Zaten yaşlı insanlar kullanacağı için, güncelleme olmasa da olur.

Bankacılık işlemi yapmasam, hiç düşünmeden ben de bu cihazdan alıp kullanırım. Yani yazılım değiştirme ve imei yükleme gibi netameli işlere bu nedenlerden dolayı girmiyorum.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Hocam bence anne babanız kullanacaksa global son sürümü atıp vermenizi tavsiye ederim. Ancak eu rom istiyorsanız şu an son çıkan 14.0.8 var yakın zamanda 14.0.9 gelecek hepsi gayet stabil kullanılabilir durumda.
hocam 14 çok yüksek bir sürümmüş, genelde eski cihazlarda en üst sürüme yükseltmek biraz sıkıntılı oluyor diye düşünüyordum da ben. sanki o cihazları yavaşlatıyor gibi. Cihazın piyasaya çıkışından sonra 1 yıllık üsrümler genelde optmium oluyor gibi bi bakışım vardı yanlış olabilir.

14.0.8 tam adı nedir stabil EU lardan mıdır? tam adıyla aratıp bulayım diye. tabi link de iyi olurdu.
bu sürümü yüklemek için hangi TWRP versionu? ve modem dosyası gerekiyor mu?
Aslında imeei işini halaldecek elaman ilgili TWRP-root illemlerini de yapacak zaten TWRP hazır olacak.

Eskilerdenim, eskiden mi5 mi6 vs SD leri de kendim PCde hallediyordum imeei işlerini.

eDİT: ama baya unuttum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güle güle kullanın/kullansınlar. Bu temin yoluyla en uygun fiyata, ihtiyacınızı gidermiş oldunuz. Cep telefonu kullanmaktan maksat, haberleşme ise, pahalı cihazlara deve yüküyle para vermeye gerek yok. Bence...

imei işini de belirttiğiniz şekilde yapın. Güncelleme vs işlemlere girmeden devam ederseniz, sorun çıkacağını sanmıyorum. Zaten yaşlı insanlar kullanacağı için, güncelleme olmasa da olur.

Bankacılık işlemi yapmasam, hiç düşünmeden ben de bu cihazdan alıp kullanırım. Yani yazılım değiştirme ve imei yükleme gibi netameli işlere bu nedenlerden dolayı girmiyorum.
Dünyada imeei no çalıntıyı önlemede kullanılırken , Türkiyede vatandaş söğüşlemek için kullanılıyor ne yazık ki ben 10 yıldır böyle yapıyorum. Bankacılık uygulamaları için de çeşitli yöntemler var.

Anne Babaya Redmi serisi dahi yeterli aslında hocam. tabi bu fiyata kaçmazdı bu model.
Kendim yoğun kullanıyorum artık bi S23 ultra hakettiğimi düşünüyorum ama nedense amazon dubaide fiyatı düşük değil.

Son düzenleme:
Üst Alt