SIFIR HİÇ KULLANILMAMIŞ XIAOMI MI4 SİYAH RENK

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
İMEİ Tamiri konusunda uzaktan destek verebiliyoruz. Belli ücret almıyorum. Gönlünüzden koparsa bir şeyler hayır demiyorum. Kopmazsa ücretim dua oluyor. Selamlar. :)

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Arkadasim cihaxin ambalaj kutusunun resmini iste yada eline ulastiysa bizimle bizimle paylasirmisin.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
54alsancak54' Alıntı:
@mustafahezer Ne için hocam anlayamadım ambalajı paylaşınca ne olacak ki
Kutunun üzerinde etiket var. Etiketin üzerinde de telefonun bilgileri yazılıdır. Imei numaranızı kapayıp sadece etiketin resmini paylaşabilirseniz, hangi frekansları desteklediğine bakılarak burada 3G destekleyip desteklemediğini bakılabilir.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

54alsancak54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Konular
6
@chatin_62 Teşekkürler hocam da sadece telefonun resimlerini attı arkadaş. Ancak pazartesi akşamı telefon elime geçtiğinde yollayabilirim

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
54alsancak54' Alıntı:
@chatin_62 Teşekkürler hocam da sadece telefonun resimlerini attı arkadaş. Ancak pazartesi akşamı telefon elime geçtiğinde yollayabilirim
Arkadaşlar, sizi bu belirsizlikten ve meraktan kurtarmak için bunları istiyorlar hocam. Siz ne zaman paylaşırsanız merakınız da o zaman sona erecektir. :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Chatin_62 cevap için teşekkürler. Sakarya'dan İstanbul' a dönüş istikametindeydim. Senin de dediğin gibi kutu üzerinde cihazın desteklediği frekanslar yazıyor. Eğer resim olarak görebilseydik hem arkadaşın sorusuna kesin cevap verir hemde mi.com üzerinden yapılan alışverişlerde bilgi sahibi olurduk. Bu arada benim telefonum yolcu ile beraber geldi. :) 

54alsancak54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Konular
6
@mustafahezer Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam dediğim gibi cihaz pazartesi elimde olacak şimdiden birşey diyemiyorum o yüzden :) Bu arada benim de cihaz yolcuyla birlikte geliyor yoksa mi.com'dan soylemedim yanlış anlaşılmasın :) Sadece getirecek arkadaşla pek konusamadim orada iş görüşmeleri olduğu için pek internete girme şansı olmuyor. Artık hayırlısı inşallah pazartesi bilgilendiririm :)

Üst Alt