Sohbet Şeytan diyor çek krediyi geldiğinde xiaomi 12 ultra al, diyen var mı aramızda sohbet konusu

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ağlanacak halimize gülüyoruz vallahi. :D

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Bunu incele istersen.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Amiral gemisi candır, 3 sene boyunca her şeyiyle sizi tatmin eder sonrasında da idare eder seviyede kullanmaya devam edebilirsiniz (batarya yenileme kaydıyla) Orta segmentte sürekli bir yerinden kısık cihazlar oluyor, kamera sensörleri daha küçük daha ilk gün bile sizi çok tatmin edemiyor maalesef :( . Bir de şirketlerin genel planlı eskitme politikasına göre ucuz modeller garanti süresince dayansın kafasıyla üretildiği sürece ucuz ürün almak mantıklı değil. Böyle dediğime bakmayın ben de 15k 20k gibi bir fiyat ödeyemediğim için hala 2018 amiral gemim Mi 8 ile devam ediyorum. 4. senemi doldurdum hala telefon çok akıcı, gece hariç kamerası müthiş. 2021 orta seviyesi Note 9 Proyla kıyaslıyorum kamerasını, bariz dandik duruyor note9 pro arada 3 sene olmasına rağmen.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Amiral gemisi candır, 3 sene boyunca her şeyiyle sizi tatmin eder sonrasında da idare eder seviyede kullanmaya devam edebilirsiniz (batarya yenileme kaydıyla) Orta segmentte sürekli bir yerinden kısık cihazlar oluyor, kamera sensörleri daha küçük daha ilk gün bile sizi çok tatmin edemiyor maalesef :( . Bir de şirketlerin genel planlı eskitme politikasına göre ucuz modeller garanti süresince dayansın kafasıyla üretildiği sürece ucuz ürün almak mantıklı değil. Böyle dediğime bakmayın ben de 15k 20k gibi bir fiyat ödeyemediğim için hala 2018 amiral gemim Mi 8 ile devam ediyorum. 4. senemi doldurdum hala telefon çok akıcı, gece hariç kamerası müthiş. 2021 orta seviyesi Note 9 Proyla kıyaslıyorum kamerasını, bariz dandik duruyor note9 pro arada 3 sene olmasına rağmen.
Çok haklısınız hocam markalar segment farkını çok iyi koruyor 4 sene önceki amiral gemisi bugün güncel orta segment cihazlardan çok daha iyi kamera ve performans olarak sadece yazılım ve batarya olarak eskiyolar. Bende ucuz redmi note 6 pro almıştım 2019 da çok pişmanım hiç memnun değilim dolar kuru ve ekonomi banada büyük sürpriz oldu telefon fiyatları çok saçma boyutlara geldi.

maniacsarmy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi9t
Konular
35
Akbank 0 faiz le 7.500 veriyor du 12 ay odemele ama kampanya yeni bitti ben çektim şeytan durtukliyor al telefon diyor 😃

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

Mi 8 ilk çıktığında almıştım, onunla yaptığım gece çekimlerini bulabilirsem yüklerim bi ara, muazzam görüntüler çıkıyordu. Gcam ile tabii. Ben de şu an aynı işlemcili OnePlus 6T kullanıyorum ve custom rom ile yeni çıkan orta segment cihazlardan çok daha akıcı ve performanslı. Üstelik hala +6.5 saat aktif kullanımda ekran süresi veriyor. Telefonu nasıl kullanacağını bildikten sonra istedikleri kadar yazılımla eskitmeye çalışsınlar. Tırt. :)

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
6
İmkanı yok uymam şahsen ben elimdeki 9 pro ekran boyutu büyük derken daha büyüğüne katlanamam :)

yusuruf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular