Soru Ses yankı sorunu

Erhanusta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi resmi no
Konular
1
İyi günler arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce aldığım redmi note7 telefonumda görüşme esnasında karşı taraf sesinin yankı yaptığını söylüyor bunun çözümü nedir bu problemi yaşayan birileri varmı aynı modelde?

suleymansahann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
xaomi mi 10lite
Konular
0
Mi note 10 lite aldım ancak görüntülü görüşmelerde çocuk sesleri karşı tarafa yankı yaparak sanki bir borunun içinden konuşuyormuş gibi gidiyor. Yetişkinlerin sesi karşıya normal giderken 3 yaşındaki kızım yada başka bir çocuk konuşunca karşıya yankılı sekilde gidiyor. Sorunu çözemedim ve çok mantıksız bir sorun. Sebebi hakkında bilgisi olan varımdır.
Bende Mi 10 Lite yeni aldım aynı dediğiniz gibi sorun bende de var oraya buraya sordum kimse çözüm bulamadı. Çözüm bulunursa mutlaka bilgilendirin.

Oyla:

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
bir arkadaş google asistanı kapatarak çözmüş;

Ayarlar -googe - hesap hizmetleri - arama asistan ses - Ses - Voice match - google asistani kapatarak sorunu çözdüm bilginize

Oyla:

Osy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Mi note 10 lite aldım ancak görüntülü görüşmelerde çocuk sesleri karşı tarafa yankı yaparak sanki bir borunun içinden konuşuyormuş gibi gidiyor. Yetişkinlerin sesi karşıya normal giderken 3 yaşındaki kızım yada başka bir çocuk konuşunca karşıya yankılı sekilde gidiyor. Sorunu çözemedim ve çok mantıksız bir sorun. Sebebi hakkında bilgisi olan varımdır.
Bende de var bu sorun çozebildinizmi?

Oyla:

CXath1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
J7
Konular
0
Bende teli yeni aldım. Mi note 10 lite. Bu sorun bende de var. Çocuk sesleri yankılı gidiyor. Çözüm bulabildiniz mi

Oyla:

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Bende teli yeni aldım. Mi note 10 lite. Bu sorun bende de var. Çocuk sesleri yankılı gidiyor. Çözüm bulabildiniz mi

Aosp tabanlı custom rom yükledim yankı sorunu devam ediyor. yazılım güncellemesi sorunu çözmeyebilir. sorun donanımsal gibi görünüyor.

Oyla:

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Evet sorun bu şekilde. bu sorun büyük ihtimalle herkeste var ama çoğu kişi farkında değil.tiz seslerde yankı yapıyor, ayrıca normal telefon görüşmelerindede bu sorun var ama yankı çok az olduğu için dikkat çekmiyor.

Oyla:

CXath1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
J7
Konular
0
Evet sorun bu şekilde. bu sorun büyük ihtimalle herkeste var ama çoğu kişi farkında değil.tiz seslerde yankı yapıyor, ayrıca normal telefon görüşmelerindede bu sorun var ama yankı çok az olduğu için dikkat çekmiyor.
Hocam bir çözüm bulabildimiz mi?

Oyla:

mirzay06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mirza
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
3
Aynı sorunu bende yaşadım garantiye verdim hoparlör değişimi sonrası sorun gitti

Oyla:
Üst Alt