Çözüldü Ses tuşu önceliği

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.2 Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhaba. Eskiden telefonunumda ses tuşuna basınca multimedya sesi açma-kısma yapıyordu şu an ne oldu anlamadım ilk basışta bildirimleri kısıp açıyor. Kendi kendine değişti ve eski haline gelmiyor. Yani ses tuşu önceliği multimedya olsun istiyorum. Forumda aradım ses ayarlarında varsayılan ayar sesi diye bi yer var demişler. Ben de yok. Tel biraz eski. Root yok. Rom mom anlamam. Herşeyi denedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-03-09-29-19-132_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-03-03-09-29-19-132_com.miui.home.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2023-03-03-09-29-12-693_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-03-03-09-29-12-693_com.android.settings.jpg
    180,3 KB · Görüntüleme: 30

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Birisi mi video filan güncellemelerini sildim düzeldi diyor, diğeri yeniden başlattım düzeldi diyor. Ayarlarda varsayılan ses akışı yoksa bir deneyin isterseniz.

Kaynaklar:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Evet bende ayarlarda varsayılan akış sekmesi yok. Yeniden başlatmayı denemiştim. Video güncellemesini de sildim. O da işe yaramadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuna bi çözüm bulamadık ya. Format yapıcam ama telde çok şey var ayar şifre vs. o yüzden yapamıyorum

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Evet bende ayarlarda varsayılan akış sekmesi yok. Yeniden başlatmayı denemiştim. Video güncellemesini de sildim. O da işe yaramadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuna bi çözüm bulamadık ya. Format yapıcam ama telde çok şey var ayar şifre vs. o yüzden yapamıyorum
Telefonda xposed olsaydı gravitybox kullanın diyecektim ama yoktur değil mi? Xposed ve modülleri şarj harcamıyor diye biliyorum ama telefonu biraz hantallaştırıyor gibi geldiğinden öneremiyorum da. Diyerek uplamış da olayım.

Oyla:

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Telefonda xposed olsaydı gravitybox kullanın diyecektim ama yoktur değil mi? Xposed ve modülleri şarj harcamıyor diye biliyorum ama telefonu biraz hantallaştırıyor gibi geldiğinden öneremiyorum da. Diyerek uplamış da olayım.
Hocam k. bakmayın yazdıklarından pek bişey anlayamadım ☺️ ben de öyle şeyler yoktur muhtemelen

Oyla:

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Çözümünü en sonunda buldum kendi kendime. Geliştirici seçeneklerindeki miui optimizasyonunun açınca düzeliyor. Ben daha önce kapatmışım

Oyla: Çözüm
Üst Alt