Mod Ses seviyesi ve kalite arttırma Mod

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Android 8 dolby atmos magisk modülü olarak henüz çıkmadi ama xda gibi sitelerde zip olarak var denemek isterseniz xda ya bakabilirsiniz
Benim verdiğim modüller android 7 için Android 8 de işe yaramaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam 7.0 nougat
İlginç nougat için zaten şuanki tüm dolby atmos modüller magisk üzerinden Dolby atmos x5 (only naugat) var birde onu deneyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada modülleri magisk manager üzerinden yüklüyorsunuz değilmi? Twrp den değil
İlk mesaja ekran görüntüsü ekledim

Son düzenleme:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
AndTurk Hocam telefonu yeni aldım daha 1 hafta oldu kıyamıyorum root atmaya falan :)

Hani biraz alışayım, ne nasıl oluyor falan filan. Tam anlamıyla öğreneyim, bu yönteminizi de deneyecem mutlaka. Bende de Redmi 5 Plus var. Aslında memnunum sesinden ama kalite kaybı olmadan biraz daha yüksek olmasını isterdim sesin.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
MAGİKS trwp üzerinden yükleyemedim mi5 s telefon hata verdi.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Audio modification library cihazımda soruna yol açıyor. Yeniden başlattığımda dokunmatik bir süre çalışmıyor. Devre dışı bırakınca sorun kalkıyor ana bu sefer de james dsp çalışmıyor. Başka romdayken sorun romdan kaynaklanıyor sanıyordum meğer bu modül yüzündenmiş.
Çözümü var mıdır?

karaura

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
red mi not 6 pr
Konular
5
player iyi olsa ne yazar türkçe flac müzik yokki.

mahmt0235

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut KURT
Cihazım
Gm 5 plus
Konular
1
İlk olarak Merhaba MiuiTürkiye Ailesi.
Sizlerinde bildiği üzere forumda bir hayli fazla Ses az veya kalitesiz gibi şikayetler çoğaldı.
Bunun üzerine kendiminde kullandığı bir takım çözümler sunmayı ümit ediyorum
İşlemlere başlamadan önce cihazınızın rootlu olması gerekmektedir Gerekli dosyaları aşağıda paylaşacağım,

1. Adım cihazımıza root yetkisi ve magisk manager yükleme bunun için ekteki magisk manager apk kurun ve Magisk 16.7 Twrp üzerinden kurun

2. Magisk manager app üzerinden menü-indir tıkladık ve sıra modüllerimizi aratıp tek tek kurmaya geldi.
kurulacak Modüller: Ainur Sauron, Dolby Atmos leEco le max2, airaudio stream your music, Audio Modification Library) bu modülleri kurarken dikkat edilmesi gerekli; sırası ile ve her bir modül kurduktan sonra cihazı yeniden başlatın
Kurulum bittikten sonra ses seviyesi hem artacak hemde kaliteli net bir sese kavuşmuş olacak. Eko ayarları tercihe kalmış olup kaliteli kulaklık kullanmıyor iseniz tavsiyem bass çok yüklenmemeniz
Konuya ses ile ilgili tüm modlar ileriki boş zamanlarımda eklenecektir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Neutron müzik player i de kullanmanızı tavsiye ederim gelmiş geçmiş en iyi Audiophile derecesinde 64 bit ses işleme,30 band hassas eko ayarı gibi bir çok özellik ile müziklerinizin keyfine varın

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam ben daha yeni kurdum da indir kısmına bastığımda bahsettiğiniz şeyler çıkmıyor

Üst Alt