Çözüldü '' Ses Açma ve Kapama Tuşları Medya Sesi Problemi ''

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 7 MIUI V10.3.4.0.PFGEUXM | Kararlı ROM güncellemesinden sonra kulaklık ile YouTube, Facebook, Instagram ya da herhangi bir sesli bir şey izlediğim zaman kulaklık takılıyken ses açma ve kapama tuşlarına tıkladığımda medya sesini değil, telefon sesine müdahale ediyor.

YouTube'da bir şey izlediğinizi düşünün; sesi kısmak ya da açmak için ses tuşlarına bastığınız da sesi kısıp açmak yerine, olduğu gibi bırakıyor ve ilk olarak telefonun zil sesini yükseltip kısıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Bu güncellemeden önce böyle bir durum yoktu. Kıymetli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Umarım çözebiliriz ;(

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Yok mu yardımcı olabilecek birileri ?

RN6PRO kullanırken onlarca yorum yapan olurdu. Buralar çok hareketsiz :-x

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Ayarlar + ek ayarlar + kulaklik ve ses efektleriden kulaklik takiliyken medya veya zil sesi secenegi var . Medyayi secin

gunay60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
günay
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
0
Merhabalar,
bende redmi not 6 puro kullanıyorum aynı sorun bende var ama mıuı sürümü 10.3.5.0 yüklü ek ayarlar + kulaklığa tıkladığımda seçenek sadece kulaklık kontrol tuşları ve tuşları ata var medya veya zil sesi seçeneği yok yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

Parali0302

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi red mı n
Konular
0
Ayarlar + ek ayarlar + kulaklik ve ses efektleriden kulaklik takiliyken medya veya zil sesi secenegi var . Medyayi secin
Bu sorunun aynısını ben kulaklık takılı olmadan yaşıyorum sesli bir şey izlerken ses kısma açma düğmesine basıyorum ama sese etki etmiyor telefonun kendi sesini kısıp yükseltiyor yardımcı olursanız çok memnun olurum

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Bu sorunun aynısını ben kulaklık takılı olmadan yaşıyorum sesli bir şey izlerken ses kısma açma düğmesine basıyorum ama sese etki etmiyor telefonun kendi sesini kısıp yükseltiyor yardımcı olursanız çok memnun olurum
Aynisi benimde basima gelmisti telefonu araca bagliyormusunuz ? Ben telefonu araca bagladigimda aractan rehbere girmeyi telefon etmeyi ayarlamistim gitmisti butin ayarlar . Ardindan sorunu telefonu sifirlamakta buldum

Parali0302

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi red mı n
Konular
0
Aynisi benimde basima gelmisti telefonu araca bagliyormusunuz ? Ben telefonu araca bagladigimda aractan rehbere girmeyi telefon etmeyi ayarlamistim gitmisti butin ayarlar . Ardindan sorunu telefonu sifirlamakta buldum
Yok hiç arabaya da baglamadim ben

cemkiran06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
arkadaslar ayarlar @ ses titreşim @ var sayılan ayar sesi @ multimedia yapın düzeldi ben de 6 aydır öyle kullanıyorum kafayı yemiştim :))

Üst Alt