Soru Ses açma kapama

Volkansrky1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
9t
Konular
4
Arkadaşlar ses açma kapama tuşu basılı tutarken açmıyor veya kısmıyor tek tek basmam gerekiyor neden yapıyor?

akkor006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
k20 pro
Konular
12
Daha önce böyle bir sıkıntı varmıydı yoksa güncelleme falan geldikten sonra mı böyle oldu.
Bu olayın ilk önce geçmişine bakmak lazım.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volkansrky1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
9t
Konular
4
Daha önce böyle bir sıkıntı varmıydı yoksa güncelleme falan geldikten sonra mı böyle oldu.
Bu olayın ilk önce geçmişine bakmak lazım.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öncesinde yoktu herkeste aynını merak ettim güncelleme sonrası mı oldu dikkat etmedim

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Herhangi bir durum gözükmüyor hocam ben Greeshan rom kullanıyorum, arkadaş global rom kullanıyor seç açma tuşuna uzun basınca kendisi en son ses seviyesine kadar çekiyor keza kısıncada öyle siz yazılımsal bir takım sorunlar yaşıyorsunuz gibi geldi bana yedek alıp tekrardan temiz fastboot kurulum yapma imkanınız varmı bl kilidiniz açıkmı ?

Volkansrky1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
9t
Konular
4
Herhangi bir durum gözükmüyor hocam ben Greeshan rom kullanıyorum, arkadaş global rom kullanıyor seç açma tuşuna uzun basınca kendisi en son ses seviyesine kadar çekiyor keza kısıncada öyle siz yazılımsal bir takım sorunlar yaşıyorsunuz gibi geldi bana yedek alıp tekrardan temiz fastboot kurulum yapma imkanınız varmı bl kilidiniz açıkmı ?
Yazılım olarak hiç işlem yapılmadı telefona hocam şuan pc de yok Malesef yapamam haklısınız en iyisi temiz bir kurulum gerekiyor

Üst Alt