Çözüldü Ses açınca çıkan simge gitmiyor!

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Ses açıp kısınca sağ tarafta çıkan ses simgesi bekliyom bekliyom gitmiyo dokununca gidiyo onu ayarlamak için bi şey var mı ? Oyun falan oynarken aşırı sorun oluyo ve çok sinir bozucu bi şey.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Orijinal hocam kendi romu telefonun hâlâ root felan atamadım 1 ay sonra 2 yıllık garantisi de bitiyo :)
Ses açma ve güç tuşuna uzun basın ve çıkan recovery den ön belleği temizleyin ve cihazınızı yeniden başlatın

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Ses açma ve güç tuşuna uzun basın ve çıkan recovery den ön belleği temizleyin ve cihazınızı yeniden başlatın

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Teşekkür ederim hocam deneyeceğim bu sıra biraz meşguldüm hep unuttum konu açtığımı kusura bakmayın

Oyla:

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Ses açıp kısınca sağ tarafta çıkan ses simgesi bekliyom bekliyom gitmiyo dokununca gidiyo onu ayarlamak için bi şey var mı ? Oyun falan oynarken aşırı sorun oluyo ve çok sinir bozucu bi şey.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynı sorun note 6 pro masik 8.5 romda bende oldu fakat sıfırlama yapmadım yine aynı sıkıntıyı yaşarsanız Ayarlar erişebilirlik kısmından daha Fazla indirilen hizmetler bölümünden açık alan varsa kapatın bir deyeyin bende açık kısımları kapatınca düzeldi

Oyla:

Akan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi not 6pro
Konular
0
Aynı sorun note 6 pro masik 8.5 romda bende oldu fakat sıfırlama yapmadım yine aynı sıkıntıyı yaşarsanız Ayarlar erişebilirlik kısmından daha Fazla indirilen hizmetler bölümünden açık alan varsa kapatın bir deyeyin bende açık kısımları kapatınca düzeldi
Kardeş eyw çok tşk ederim ufak sorunlar ama deli etmeye yetiyor sayende çözüldü sorun

Oyla:
Üst Alt