Soru Sertifika problemi,netflix hd sorunu..

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
2 gündür yapmadığım şey kalmadı ama bi türlü sertifika alamıyorum.
ctsProfile : false olarak görünüyor.Sertifika alan arkadaşlar var ve bu sayede Netflixi Hd izleyebiliyorlar.
Cihazım RedmiNote 8 Pro

- Magisk Hide ile gerekli tüm talimatları uyguladım
- Prefences Manager ile google play store kısmına geliyorum ama TRUE olarak değiştireceğim kısım bulunmuyor.
- Google Play verilerini temizleyip güncellemeleri kaldırdım magiskten tekrar gizleme yaptım + magiski de gizledim yine yok..

Marketten Netflixi indirebiliyorum onda sorun yok ama benim sorunum Hd izleyememek,redmi note 8 pro video izleme kalitesi baya vasat SD olunca film dizi izlenmiyor

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Redmi Note 8 Pro cihazınız Çin üretimli ise L1 sertfikası gelmeyecektir. Maalesef Netflix veya Amazon gibi uygulamalarda dizi & flimleri HD kalitede izleyemezsiniz.

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Redmi Note 8 Pro cihazınız Çin üretimli ise L1 sertfikası gelmeyecektir. Maalesef Netflix veya Amazon gibi uygulamalarda dizi & flimleri HD kalitede izleyemezsiniz.

Evet çin cihazi ama L1 olmasi lazim bu cihazda.Hd izleyen arkadaslar var forumlarda goruyorum onlarin da bootloaderi acik,ben sertifika alamadim bence sorun burda

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Evet çin cihazi ama L1 olmasi lazim bu cihazda.Hd izleyen arkadaslar var forumlarda goruyorum onlarin da bootloaderi acik,ben sertifika alamadim bence sorun burda
Redmi Note 8 Pro da Global ve Hindistan üretimli cihazlarda Android 10 güncellemesini yaptıktan sonra L1 sertfikası geliyor. ctsProfile'yi true yapsanız dahil cihazınız Çin üretimli olduğu için L1 sertfikası gelmeyecektir. Bunu birçok Redmi Note 8 Pro kullanıcısı belirtti sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Redmi Note 8 Pro da Global ve Hindistan üretimli cihazlarda Android 10 güncellemesini yaptıktan sonra L1 sertfikası geliyor. ctsProfile'yi true yapsanız dahil cihazınız Çin üretimli olduğu için L1 sertfikası gelmeyecektir. Bunu birçok Redmi Note 8 Pro kullanıcısı belirtti sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Cok sacma bi uretim sekli,hindistan alsak nfc yok,çin alsak nfc var l1 yok.Hep saticinin yuzunden global diye aldik sozde ama çin çıktı

Oyla:
Üst Alt