Yardım Seri Şarja Geçmemesi

I3yWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
mi 10t
Konular
3
r Selamlar telefonu şarja taktığımda ekranda turbo charge yazısı çıkıyor ama telefon yavaş sarj oluyor(Bu sorun birden olmaya başladı 3 gündür yaşıyorum) ampere ile ölçtüğümde baktığımda 2000mA yazıyor saatte ortalama %45 sarj oluyor farklı adaptörler denememe rağmen sonuç aynı ne yapmam lazım sarj soketinde herhangi bir sorun çıkmadı belki yazılımsal kaynaklıdır diye düşündüm 2 kere rom değiştirdim sonuç aynı başka ne yöntem izlemeliyim teşekkürler

I3yWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
mi 10t
Konular
3

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kablo değişimi yaptınız mı? Kablodan da olabilir.

I3yWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
mi 10t
Konular
3
değiştirdim hocam başka kablo ile sarj ettim onda seri sarj değil hızlı sarj yazıyor ama şarj hızı aynı saatte %45
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bataryayı çıkartıp tekrar takacağım bir öyle denemeyi istiyorum vidaları biraz gevsek bırakacam düzelirse buraya yazarım başına gelen olursa yardımcı olması için

I3yWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
mi 10t
Konular
3
değiştirdim hocam başka kablo ile sarj ettim onda seri sarj değil hızlı sarj yazıyor ama şarj hızı aynı saatte %45
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bataryayı çıkartıp tekrar takacağım bir öyle denemeyi istiyorum vidaları biraz gevsek bırakacam düzelirse buraya yazarım başına gelen olursa yardımcı olması için
saçma bir şekilde sorun çözüldü telefonu yanlışlıkla diz hizasından yere düştü sarja taktım seri sarj ediyor

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Benim mi 10t pro cihazımda bayağıdır arada turbo şarja geçiyor. Genelde hep hızlı şarj oluyor. Kafasına göre bazen taktığımda önce hızlı sonra direk turboya geçiyor. Hızlı şarj'ın hızı yeterli olduğundan çok önemsemiyorum ama bazen kafama takmıyor değilim. Soket kablolar vs sıkıntı yok. :/ (hiç yavaş şarj ibaresini görmedim bu arada) Yani hep hızlı şarj oluyor arada hızlıdan turboya geçerek şarj oluyor.

Üst Alt