Sohbet Selamlar Yeniyim Yardımınıza İhtiyacım Var

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Selamlar Herkese

6 Senedir iphone kullanıcısıyım. Artık şarj sıkıntısından dolayı xiaomi' ye geçmek istiyorum ( Red mi note 5 ). Aklıma takılan bir iki soru var yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

2 sene önce xiaomi'yi ara sıra takip ettim , yazılımsal olarak miui mükemmel idi. Ancak son bir haftadır facebook forumlarında neredeyse herkesin farklı bir rom kullanması sorunlar vs vs karşılaşıyorum. Telefonu alırsam rom vs uğraşmadan ne kadar akıcı , düzgün ve sorunsuz kullanabilirim ?

Global rom oluyor herhalde kendi sağladığı rom ( tam bilmiyorum lütfen düzeltin ) , o şekilde farklı şeyler yapmadan kullansam banka ve diğer önemli bilgilerimizin olduğu uygulamalarda güvenlik sorunu olur mu ? Ya da herkes gibi değişik rom yapıldığında bu güvenlik sorunu oluyor mu ?

Bir de red mi note 5 kullanan arkadaşlarım , nasıl memnun musunuz telefondan , genel sorunlar nelerdir ?

Şimdidien çok teşekkürler.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz. Kuralına göre başlık yeniden düzenlendi. İyi forumlar :)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Selamlar Herkese

6 Senedir iphone kullanıcısıyım. Artık şarj sıkıntısından dolayı xiaomi' ye geçmek istiyorum ( Red mi note 5 ). Aklıma takılan bir iki soru var yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

2 sene önce xiaomi'yi ara sıra takip ettim , yazılımsal olarak miui mükemmel idi. Ancak son bir haftadır facebook forumlarında neredeyse herkesin farklı bir rom kullanması sorunlar vs vs karşılaşıyorum. Telefonu alırsam rom vs uğraşmadan ne kadar akıcı , düzgün ve sorunsuz kullanabilirim ?

Global rom oluyor herhalde kendi sağladığı rom ( tam bilmiyorum lütfen düzeltin ) , o şekilde farklı şeyler yapmadan kullansam banka ve diğer önemli bilgilerimizin olduğu uygulamalarda güvenlik sorunu olur mu ? Ya da herkes gibi değişik rom yapıldığında bu güvenlik sorunu oluyor mu ?

Bir de red mi note 5 kullanan arkadaşlarım , nasıl memnun musunuz telefondan , genel sorunlar nelerdir ?

Şimdidien çok teşekkürler.
Anlaşıldığı üzere, benim gibi standart bir kullanıcısın, ram rom root moot işlerine bende uzağım ama 2 yıldan fazladır Mi telefon kullanıyorum, genel anlamda çok çok memnunum... Tavsiye ederim. Özellikle bu forum varken, face sayfalarından medet ummaya da gerek yok gibi.

Her şeyden öte, şarj süresi ve ekran seni fazlasıyla memnun edecektir.

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Anlaşıldığı üzere, benim gibi standart bir kullanıcısın, ram rom root moot işlerine bende uzağım ama 2 yıldan fazladır Mi telefon kullanıyorum, genel anlamda çok çok memnunum... Tavsiye ederim. Özellikle bu forum varken, face sayfalarından medet ummaya da gerek yok gibi.

Her şeyden öte, şarj süresi ve ekran seni fazlasıyla memnun edecektir.

değerli yorumun için teşekkürler. önemli olan sosyal medya, mailler , interntte gezinme, şarj ve arada sırada basit oyun oynamak. Bunları gayet sorunsuz rom vs uğraşmadan halleceğini umuyorum

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
değerli yorumun için teşekkürler. önemli olan sosyal medya, mailler , interntte gezinme, şarj ve arada sırada basit oyun oynamak. Bunları gayet sorunsuz rom vs uğraşmadan halleceğini umuyorum
Ben iki yıldan fazladır hallediyorum... Ufak tefek sıkıntılar olabilir, olursa da forum burada duruyor... rock~~

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Merhaba 3 aydır bahsettiğiniz telefonu (redmi note 5) kullanıyorum. Bahsettiğiniz işlerin hepsini rahatça yapabilecek bir telefon. Root ve rom işlerine ben de hiç girmiyorum. Kaldı ki gerekte yok, gayet akıcı ve stabil bir roma sahip. Bir soruna rastlamadım. Tek beğenmediğim nokta; kameranın manuel modda seçeneklerinin az olması, bunu da dert edecek çok kişi yoktur tabi angel~~

Üst Alt