Sohbet Selam

KENZO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ATLAS
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Youtuber
Konular
7
Selam arkadaşlar 34 yaşındayım asgari ücret ile çalışmaktaydım 1.5 yıldır işsiz kaldım ve halada öyle. YouTube kanalım dan gelir elde ediyordum azda olsa bana yetiyordu.
Ürettiğim içerikler;
Adobe After Effects,
Adobe Premier,
Adobe Photoshop,
Adobe Fireworks,
Adobe Dreamweaver... Ve daha fazlası.
Kullanım ve dizi ve film sahnelerindeki efektler.
Web tasarım ve HTML CSS eğitimi.
Dinamik siteler PHP kodlama, popüler wordpress altyapısına tema yapımı.

Uzun bir süredir soğuk kaldım ve kendimi kötü hissettim. Kanalımın kapanması beni etkiledi ve bilgisayarıma kadar sattım. Mobil tarafında birşeyler yapmak istiyorum şuan o enerji yok denecek kadar az uzun yıllar Apple kullanıcısı olarak yeni bir cihaz olan Poco X3 yurt dışı cihaz aldım.

Pubg mobile oynuyorum, cihazım iPad mini 5 video veya tasarımlarımda kullandığım yazılımlar, lumafusion ( video edit ) affinity photo ( Adobe photoshopun alternatifi ) şuan yeni bir kanalım var ve pek abonemde yok açıkçası. Sormak istediğiniz birşey olursa mesaj atabilirsiniz oyun hakkında olabilir, efekt edit hakkında olabilir veya iPad, poco x3 hakkında olabilir.

Bu arada lol wildrifti beklemekteyim 10 Aralık Türkiye açık beta geliyor :) beta kullanmayı sevmem aslında ama indirebilirim. Birlikte oynayabiliriz.

Son düzenleme:

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Bende LoL Wildrift i beklemekteyim, MLBB'nin kanser/toxic oyuncuları gelmezse rahatlıkla oynayabilirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Selam arkadaşlar ben Kenzo 34 yaşındayım asgari ücret ile çalışmaktaydım 1.5 yıldır işsiz kaldım ve halada öyle. YouTube kanalım dan gelir elde ediyordum azda olsa bana yetiyordu.
Ürettiğim içerikler;
Adobe After Effcets,
Adobe Premier,
Adobe Photoshop,
Adobe Fireworks,

Uzun bir süredir soğuk kaldım ve kendimi kötü hissettim. Kanalımın kapanması beni etkiledi ve bilgisayarıma kadar sattım. Mobil tarafında birşeyler yapmak istiyorum şuan o enerji yok denecek kadar az uzun yıllar Apple kullanıcısı olarak yeni bir cihaz olan Poco X3 yurt dışı cihaz aldım.

Kenzo olarak pubg mobile oynuyorum, cihazım iPad mini 5 video veya tasarımlarımda kullandığım yazılımlar, lumafusion ( video edit ) affinity photo ( Adobe photoshopun alternatifi ) şuan yeni bir kanalım var ve pek abonemde yok açıkçası. Sormak istediğiniz birşey olursa mesaj atabilirsiniz oyun hakkında olabilir, efekt edit hakkında olabilir veya iPad, poco x3 hakkında olabilir.

Bu arada lol wildrifti beklemekteyim 10 Aralık Türkiye açık beta geliyor :) beta kullanmayı sevmem aslında ama indirebilirim. Birlikte oynayabiliriz.
Aleykümselam, hoş geldiniz hocam.
İyi forumlar.

KENZO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ATLAS
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Youtuber
Konular
7
Bende LoL Wildrift i beklemekteyim, MLBB'nin kanser/toxic oyuncuları gelmezse rahatlıkla oynayabilirim.
Mlbb oynadım 2 sene önce ama bıraktım sarmıyor kanser oyuncu dediğin kitle lolede gelecek ondan yana şüphen olmasın. Ben insanlarla konuşarak yönlendirme taraftarıyım çünkü bu şekilde anlaşılmak daha akıcı ve kolay olmakta. Bot diye tabir edilen çoğu oyuncuyu efsane yaptım :) egosu olan kibirli kişilerle anlaşmak oldukça zordur. Pubg mobileda öyle fatih yaptığım oyuncular plat, elmas üstüne çıkamayan oyunculardı. Ana konu iletişim çok önemli MOBA oyunlarda takım yoksa random eslesme her daim seni uzecektir veya kendine oyunu öğretilecegin kişileri bulup öğretip ekip kuracaksın. Takım yönetmek daha zordur. Oyun geldiğinde id veya isim bırakırım.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hiç sanmıyorum bir benzeri olması çok muhtemel, ben de mistik mlbb oyuncusuyum. Bazıları sövmeye gelmiş, bazıları hiç bilmiyor. Kaç feed taşıyayım ben :( . Inşallah bu 2 oyun cod-pubg gibi olur. Rekabet iyidir (aktif oynuyorsanız fark edebilirsiniz mobil lol fikri mlbb'yi çok değiştirdi.)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Selam arkadaşlar ben Kenzo 34 yaşındayım asgari ücret ile çalışmaktaydım 1.5 yıldır işsiz kaldım ve halada öyle. YouTube kanalım dan gelir elde ediyordum azda olsa bana yetiyordu.
Ürettiğim içerikler;
Adobe After Effcets,
Adobe Premier,
Adobe Photoshop,
Adobe Fireworks,

Kenzo olarak pubg mobile oynuyorum, cihazım iPad mini 5 video veya tasarımlarımda kullandığım yazılımlar, lumafusion ( video edit ) affinity photo ( Adobe photoshopun alternatifi ) şuan yeni bir kanalım var ve pek abonemde yok açıkçası. Sormak istediğiniz birşey olursa mesaj atabilirsiniz oyun hakkında olabilir, efekt edit hakkında olabilir veya iPad, poco x3 hakkında olabilir.

Ben de birkaç yıl Photoshop kullandım After Effect ve Premirer'e de merak salmıştım fakat bilgisayarım çok iyi olmadığı için onlardan vazgeçtim. Şimdi ise ne Photoshop ne de after effect kullanıyorum. wildrift i ben de bekliyorum ve ayrıca 6 yılda yakın MLBB oynadım ondan da sıkıldım şu an sadece lol ü pcden oynuyorum. Hoş geldiniz.

KENZO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ATLAS
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Youtuber
Konular
7
Ben de birkaç yıl Photoshop kullandım After Effect ve Premirer'e de merak salmıştım fakat bilgisayarım çok iyi olmadığı için onlardan vazgeçtim. Şimdi ise ne Photoshop ne de after effect kullanıyorum. wildrift i ben de bekliyorum ve ayrıca 6 yılda yakın MLBB oynadım ondan da sıkıldım şu an sadece lol ü pcden oynuyorum. Hoş geldiniz.
Hoşbulduk PC lol hiç oynamadım o dönem den önce ağırlıklı knight online :)ve animasyon ile geçti vaktim bir defasında Dota oynadım oda zaten oyunun atası. 2 yıl önce mlbb bıraktım arena of valor ondan daha iyi. Önemli olan etkileşim ve iletişim. Her oyunun bir diğerinden üstün tarafı vardır. Orta seviye bir bilgisayar tatmin eder sizi, önemli olan ne yapmak istediğiniz. Bir çok işlemimi lumafusion ile halledebiliyorum bilgisayardaki gibi detaylı ve kaliteli olmasa da :) android tarafında kaynak daha çok ilerde vakit oldukça talep olan efekt ve logo kapak tasarımları gibi çalışmalarin nasıl pratik ve kolay şekilde yapıldığını içeren ve oyunlarda efektlerin müzikle uyumu gibi çalışmalara yer vermek isterim sıkıntı şurada insanlar bu videoları uzun oldukları için seyretmiyor. Birlikte oynayabilir, buradan ekip arkadaşları edinip takım kurabiliriz.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Hocam oyun sektörü zaten kapıldı youtubeda.Ülkemizde 5 kişiden 6 sı oyun yayıncısı.Adobe ve yazılım işleri hakkında videolar daha çok tutar bence oradan devam etmeyi deneyin.Bu konularda türk içerik üreticisi sayılı o yüzden daha kolay abone kazanırsınız bence.Kanal linkini de (Adobe) paylaşırsanız memnun olurum.

KENZO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ATLAS
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Youtuber
Konular
7
Hocam oyun sektörü zaten kapıldı youtubeda.Ülkemizde 5 kişiden 6 sı oyun yayıncısı.Adobe ve yazılım işleri hakkında videolar daha çok tutar bence oradan devam etmeyi deneyin.Bu konularda türk içerik üreticisi sayılı o yüzden daha kolay abone kazanırsınız bence.Kanal linkini de (Adobe) paylaşırsanız memnun olurum.
Kanal linki reklama girer diye paylasmadim Adobe üzerine şuan içerik üretemem bilgisayarım olmadığı için o zaten aklımda, kanal sadece oyun amaçlı olmayacak. Zamanla yavaş yavaş büyür :) kitle seçimim sadece Türkiye olmaz diğer bazı ülkeri hedef aldım. Ayrıca abone satinalanlarin hepsi 2 yılda 2 milyon aboneyi geçti bu işin mantığı basit fakat biraz maddiyat lazım vermeden almak biraz yavaş ilerliyor. Profilimde kanalım mevcut sizin kanalınız var ise paslasiriz yardimlasiriz.

Üst Alt