Soru Selam

GÜNCEL KAL

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
7
Mıu Türkiye ailesine selam aranıza yeni katıldım. Redmi Pro cihazımı alalı 5 gün oldu. Bazı sorularım var?:)
1.rom sürümümde MIUI Global 8.0 / kararlı altında 8.0.4.0(LXKCNMA) Yazıyor Ve telefon %80 türkçe bu rom fake bi orjinalmi?
2. eğer fake ise ne yapmalıyım?

trayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ESEN
Cihazım
Mi 5s plus
Meslek
Biyolog
Konular
4
Hocam redmi pro için şuan için resmi rom mevcut değil henüz çıkmadı, çıkıp çıkmayacağı belli değil. Bundan dolayı sizdeki rom yüzde yüz türkçe değil. Eğer romunuz stabil, takılma yavaşlama yok ve batarya çabuk bitmiyorsa o şekilde kullanmaya devam edin. Global romu çıkar ise o zaman global rom yüklerseniz...

Blitz33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Mıu Türkiye ailesine selam aranıza yeni katıldım. Redmi Pro cihazımı alalı 5 gün oldu. Bazı sorularım var?:)
1.rom sürümümde MIUI Global 8.0 / kararlı altında 8.0.4.0(LXKCNMA) Yazıyor Ve telefon %80 türkçe bu rom fake bi orjinalmi?
2. eğer fake ise ne yapmalıyım?
Hocam hayırlı olsun, bende almayı düşünüyorum izleniminiz nedir cihaz hakkında; hem kamerası için hemde OLED ekran için..

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GÜNCEL KAL

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
7
Kamera gündüz çekiminde güzel , gece çekimlerinde ise idare eder. Ekran IPS ekrandan daha iyi ve kaliteli oled kullanmışlar roma gelirsek cok stabil değil ama zaten fake rom olduğundan dolayıdır oda ileride global romla cözülebilir birşey ama rom atmasını öğrenmek şart olacaktır ilerde .Parmak izi okuyucusuda iyi.

Üst Alt