Satış -SEFA-- Mi Note 3 , Redmi 5 Plus , Redmi Note 4 satışlar devam ediyor

'Forum Özel Üyeleri Satış Bölümü' forumunda --SEFA-- tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. #1 --SEFA--, 23 Eylül 2016
    Son düzenleme: 16 Haziran 2018 13:28
    CİHAZLARIMDA ÖMÜRLÜK YAZILIM GARANTİSİ MEVCUTTUR. PARÇA OLARAK DA KENDİ SATTIĞIM CİHAZLAR İÇİN NEREDEYSE TÜM PARÇALAR TEMİN EDİLEBİLİR.

Artık hızlı iletişim için xiaomisefa@gmail.com adresinden e posta atabilirsiniz.

Bütün cihazlara %10 komisyon ile 6 taksit yapılabilir. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Sıfır Cihazlar
    Redmi Note 5 pro GOLD 3/32 gb 1150 TL
    Redmi Note 5 pro GOLD 6/64 gb 1400 TL

İkinci El Cihazlar

İkinci el cihazlar hepimiz için olmazsa olmaz. bu cihazları güvenli bir şekilde satabilmek adına bu bölümü açıyorum.
    Cihazlar ikinci el ve kozmatik olarak sıfır denecek kadar tertemizdir.
    Cihazlar satışa hazırlanırken yeni bir imei ile kaydı yapılıp genel testleri yapılmıştır.
    cihazlarla birlikte quick charge 3.0 şarj cihazı ve type c kabloları gönderilecektir.
    nano camlarda 10 tl , silikon kılıflarda (mevcutsa) 3 tl ücret eklenecektir.
    İkinci el cihazlarda da yazılım desteğimiz mevcuttur ancak donanımsal olarak garanti bulunmamaktadır.
    Parça değişimi v.b. yapılmış ikinci el cihaz alınmaz ve satılmaz.

Mi Max SİYAH 3/64 750 TL (özelden görsel isteyin)

Aksesuarlar

Xiaomi orjinal type c kablo 15 TL
    Xiaomi orijinal şarj cihazı 2A MDY-08-EF 20 TL (2.0 orijinal kablo hediyeli)

Xiaomi Redmi Note 3 orijinal batarya 25 TL

Xiaomi Redmi 3 (pro) orijinal batarya 25 TL

Tüm güncel modellerde nano cam bulunur. 10 Tl

aksesuarlarda 7-10 tl kargo ücreti bulunur.
    en az sipariş rakamı 20 TL dir

Elden teslim :

İstanbul

SIFIR CİHAZLAR İÇİN KOŞULLAR :

Cihazlarda çift imei AYRI olarak kayıtlıdır ve kapanma riski yoktur.

Cihazlar şehir dışına ücretsiz kargo ile gönderilir

Çift hatta da 4g sıkıntısız kullanılabilir.

Tamamen Türkçe ve resmi yazılım yüklüdür.

Cihazlarda mevcutsa global stabil rom yada global geliştirici rom kuruludur. Global rom olan cihazlar güncellemelerini otomatik alır. İsteyene istediği romu da kurabiliriz.

Cihazın yanında cam koruyucu , şarj dönüştürücü ve silikon kılıf hediyedir. (Kılıf Ve Cam stok durumuna göre değişiklik gösterebilir)

Cihazlar sıfır , cihaz jelatinleri açılmadan ve kutulu olarak teslim edilecektir.

Soru ve görüşlerinizi bu başlık altından yada e-posta atarak iletebilirsiniz.

Lütfen takas teklifi yapmayın.

REFERANSLAR 2. MESAJDA YER ALMAKTADIR.

Tkr42, napolyon94, tolgun ve 39 kişi daha bunu beğendi.
  2. REFERANS MESAJLARI KONU İÇERSİNDE GEÇEN MESAJLARDIR.
    HERHANGİ BİR ARAMA MOTORUNDA MESAJI ARAYARAK KONU İÇERSİNDEKİ YERE ULAŞBİLİRSİNİZ
    REFERANS VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM. SİZLER SAYESİNDE BU GÜNLERE GELDİK. SİZLERLE BERABER DAHA İYİ YERLERE GELMEK ÜMİDİYLE...

2 AY SONRA

2016 yılında uçak telnisyenliği yaparken @HiddeNKinG hocam sayesinde Xiaomi ile tanıştım.
    Windows mobile a olan sevgimi bilmesine rağmen bana Xiaomi yi anlatmaktan hiç yılmadı.
    sonrasında bana forumda konu açarken ve yazılım atarken gerçekten çok yardımı oldu. açıkçası bu günlere onun sayesinde geldik.

Forumla ilgili yaşadığım en ufak problemde @cantara hocam çok mütevazı bir şekilde yardımımıza koştu ve hiçbir zaman desteğini esirgemedi.

Cihaz satmak demek ; yazılım demek , donanım demek, teknik bilgi demek.
    Daha 2. cihazımı satarken yazılım konusunda çıkmaza düştüm ve ne yapacağımı bilmez bir halde Zenex kardeşime yazdım.
    o zamanlar bilgisine bakınca kendisini çok büyük zannedip abi demişliğim bile vardır. Kendisi çok erken yaşta kendini geliştirmiş hiçbir zamanda yardım etmekten usanmayan bir insan.
    hangi saat hangi sıkıntı olursa olsun kendisine yazarım . kesinlikle desteğini esirgemez.

Her ne kadar satıcı olsak da Xiaomi nin birçok ürününü deneme imkanımız olmuyor. bu konuda da chatin_62 hocam çok yardımcı oldu. açıkçası bu gün bile onda görüp test ettiğim ürünlerin çoğunu alma imkanım olmadı.

bazı zamanlar dil desteği ve rom geliştirme konusunda sıkıntılarımız oldu. bu tarz konularda hiç tereddüt etmeden @Escobar1945 ve @suatsari ya ulaştık ve sağ olsunlar bizi hiç kırmadan yardım ettiler.

Bu işte elbet canımızın sıkıldığı zamanlar oldu. hergün günlük gülistanlık geçmiyor. O zamanlarda da hep Skorpi hocam aklıma gelir. bir insanın morali hiç mi bozuk olmaz diye hala düşünüyorum :)

Yoğunluktan bazen foruma bakamıyorum , bazen bizi tanımayan müşteriler bu başlık altında referans istiyor yada teknik bilgi almak istiyor.
    bu durumlarda da yokluğumu hissettirmeden benden daha dikkatli şekilde bana gelen soruları cevaplayan müşterilerim var. @ozgrcvdr @altan

benim tek gelir kaynağım bu telefon ve aksesuarlar. Açıkçası geçinmek için cihaz satmam gerek. Hiç sıkılmadan defalarca benden cihaz alan hocalarım var. Refik kurt , muhoi , Cylon , @coravan , @srcn09 , kemal6677 ve emre akkaş

Burada ismini yazmadığım daha nice iyi insanlar tanıdım. Bir dosttan yada bir akrabadan daha çok yardımı olan müşterilerim var benim. onlar da kendilerini biliyor

Hepinize buradan ayrı ayrı teşekkür ediyorum. yaptığımız ne varsa , başardığımız ne varsa hepsi sizler sayesinde. bundan sonra da hep öyle olacak inşallah.
    Bu başlık altında hep bana teşekkür mesajı yazılıyor. Sizler gibi arka plandan bana destek olan herkese de ben buradan teşekkür ediyorum. Umarım hepinizle dostluğumuz baki kalır :)

Cery, jokerinabisi, PURE ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Selam,
    bir siyah rezerve o zaman lütfen.
    PM yazışmasında konunun ucu açık kalmıştı,
    Cumartesi teslim almayı geç görmüştüm ama Cumartesi geldi işte :)

4. Hayırlı olsun diyelim ozaman , yarın görüşmek üzere:)

5. Gold modelini geçen hafta satın aldım. Ürün harbiden bir canavar. Telefondan beklentim şarj olayıydı ve beklentimin hayli üstünde bir grafik çiziyor. Performans on numara ve sağolsun satıcı ilgisi alakası sayesinde sağlam ve temiz bir alışveriş oldu. Tam anlamıyla güvenli alışveriş.

SFGNRL bunu beğendi.
  6. mi note pro almak istiyorum mümkün mü acaba ?
    hayırlı satışlar

7. maalesef o cihazdan elimde sıfır olarak yok. 2. el varda malum ikinci el fiyatları sıfır fiyatlarını aratmıyor yani sıfırını bulursanız sizin için daha iyi olur

8. hocam ikinci el de olabililr

9. özelden iletişim kuralım

zagalo77 bunu beğendi.

10. mesaj attım hocam

11. Siyah ve hicbir işlem yapilmamis sekilde (imei vs. atilmamis) sekilde alabilrim mevcut mu suan elinizde ?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Belirttiğim gibi şuan elimde cihaz kalmadı yeni cihazlar tahmini 10 güne gelir. İyi akşamlar

13. Slm.

Bugün siyah cihazimi Sefa ile buluşarak teslim aldım. Cihaz nette görünene göre daha ince ve şık.
    Buluşma öncesi cihazı ne şekilde istediğimi arayıp sordu.
    İstegim üzerine Global Stabil rom ile teslim aldım.
    Kendisine ilgisi ve samimiyeti için teşekkür ediyorum.

MİRAC11 ve SFGNRL bunu beğendi.
  14. Redmi note 3 pro snp varsa öncelik beyaz almak istiyorum fakat ankaradayım tanıdık varaa elden almak istiyorum

15. Özelden cevap verildi.

16. Yeni gelecek cihazlar eklendi

17. #17 Tolga, 2 Ekim 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ekim 2016
    Mi5 geldiğinde arar mısınız acaba forumu sürekli takip edemiyorum da.
    MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. #18 --SEFA--, 2 Ekim 2016
    Son düzenleme: 7 Nisan 2017
    özelden cevaplandı

19. Lütfen açık alanda şahsi bilgilerinizi vermeyiniz.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

20. Redmi Note 4 Siyah var mı?

21. Özel den cevaplandi

22. Fiyatlar değişti. Güncel fiyatlar yazıldı. Cihazlar satışa hazır.

23. Hayırlı işler.
    Redmi note 4 ün snapdragon lusu ne zaman cikar acaba?

Redmi 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

24. #24 --SEFA--, 4 Ekim 2016
    Son düzenleme: 4 Ekim 2016
    teşekkürler , açıkçası birkaç yerde snapdragon versiyonunun çıkmayacağını okudum ama bu konuda kesin bir fikrim yok

zafercet bunu beğendi.
  25. Xiaomi redmi note 3 Pro plastik mi acaba

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...