Yardım Security Güvenlik Uygulaması Sürekli Hata Veriyor

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bende de Yan taraftan whatsappı açtığımda herhangi bir konuşmada fotoğtaf veya video açtığım zaman böyle hata veriyor. Bu sabah denedim problem girmiş dedim. Akşam bidaha denim dedim yine aynı sorun.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denediğimde Game Turbo değişmiyor. Sürüm değişmiş oluyor ama Game turbo neden değişmiyor anlamadm
Çünkü en güncel sürümü bu linkteki

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Hayır dahili gelenden daha eski bir sürüme geçemiyorsunuz. Ben sırf bu yüzden A11 tercih ediyorum game turbo çift taraftan açılınca çok sinirimi bozuyor. Üstte attığım sürüm işinizi görür ayrıca daha eskisi için MIUI sürümü düşmeli.
Yükledim bakalım kasma donma devam ederse otg kablosu bulup birşeyler yapmam lazım artık

Onu farketmedimde Hata niye o zaman ?
Sende haricî güncelleme yapmış olabilir misin

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Yükledim bakalım kasma donma devam ederse otg kablosu bulup birşeyler yapmam lazım artık

OTG ile kurulum için detaylı bir rehber hazırladım foruma 20-30 lira gibi fiyatlara bulunabiliyor. Bence bu kadar beklemeniz hata.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
OTG ile kurulum için detaylı bir rehber hazırladım foruma 20-30 lira gibi fiyatlara bulunabiliyor. Bence bu kadar beklemeniz hata.
Hiç anlamıyorum şimdiye kadar pekte lazım olmamıştı PC olsa şimdiye kadar ogrenirdim ama alcam denk gelsin

YasinBayram

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YASİN
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
7

birazönce birşey farkettim. karanlık modda çalışmıyor. normal modda bir problem yok anlamadım neden böyle

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
birazönce birşey farkettim. karanlık modda çalışmıyor. normal modda bir problem yok anlamadım neden böyle
Android saçmalığı ne olabilir kısmetse bir aksilik çıkmazsa yarın telefonu satıyorum ☺️

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Android saçmalığı ne olabilir kısmetse bir aksilik çıkmazsa yarın telefonu satıyorum ☺️
Büyük hata olur daha önce ben bir tane Mi 10T sattım evlat acısı gibiydi. Yeni Qualcomm işlemcileri oyunlarda berbat. Apple desen fiyatlar çok can yakıyor. Geri aldım şükür.
20-30 liraya bir tane otg dönüştürücü al TWRP kur Endonezya 12.5.4 ve magisk kur. Sytem r/w yap ,driver güncellemesini kur, DFPS kapat.
Thermal Disabler modülü kur magiskten, güncellemeleri kapat keyfine bak.
Xiaomi güncelleme işini eline yüzüne bulaştırdı güvenlik uygulamasının güncel sürümleri de komple sorun eski game turbo gibisi yok. 12.5.4 de eski sürüm olduğu için süper gidiyor.
O kadar zor değil söylediğim her şeyi anlattım forumda konularıma göz atabilirsin.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Büyük hata olur daha önce ben bir tane Mi 10T sattım evlat acısı gibiydi. Yeni Qualcomm işlemcileri oyunlarda berbat. Apple desen fiyatlar çok can yakıyor. Geri aldım şükür.
20-30 liraya bir tane otg dönüştürücü al TWRP kur Endonezya 12.5.4 ve magisk kur. Sytem r/w yap ,driver güncellemesini kur, DFPS kapat.
Thermal Disabler modülü kur magiskten, güncellemeleri kapat keyfine bak.
Xiaomi güncelleme işini eline yüzüne bulaştırdı güvenlik uygulamasının güncel sürümleri de komple sorun eski game turbo gibisi yok. 12.5.4 de eski sürüm olduğu için süper gidiyor.
O kadar zor değil söylediğim her şeyi anlattım forumda konularıma göz atabilirsin.
Keşke senin gibi bu konulardan anlasamda yapsam herkesin bunları yapmaya yeteneği bilgisi yok benim gibi . olmaması gayet normal olmasida gerekmiyor Türkiye'de bu telefonlara 10.000 TL para veriliyor karşılığında ne alıyorsun hayal kırıklığı 10.000 TL para vercem telefonun kendi rehberini dâhi kullanamicam üstüne dert tasa bir kere para veririm derdim tasam olmaz kiycam paraya 13 pro veya 13 pro Max alcam tabi bir aksilik çıkmazsa

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Keşke senin gibi bu konulardan anlasamda yapsam herkesin bunları yapmaya yeteneği bilgisi yok benim gibi . olmaması gayet normal olmasida gerekmiyor Türkiye'de bu telefonlara 10.000 TL para veriliyor karşılığında ne alıyorsun hayal kırıklığı 10.000 TL para vercem telefonun kendi rehberini dâhi kullanamicam üstüne dert tasa bir kere para veririm derdim tasam olmaz kiycam paraya 13 pro veya 13 pro Max alcam tabi bir aksilik çıkmazsa
Telefon için 30k bütçeniz varsa alın elbette. Apple mobil işlemci konusunda büyük fark attı ciddi anlamda önde gidiyor. Yazılım olarak da Xiaomi'ye bin basar ama o çentik epey sinir bozucu. 😂

Üst Alt