Yardım Şebeke sorunu

emirbenslm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Selam arkadaşlar çok ciddi bir sorunum var telefonumun markası mi8 şebekem sürekli kesiliyor 10 saniye geliyor sonra gidiyor telefonu uçak modunda wifide kullanıyorum şu anda eğer uçak modunu kapatırsam wifi de gidiyor yani komple telefonun bir anda wifi Bluetooth ve şebekesi gidiyor geliyor bazen telefon kendini yeniden başlatıyor
Garantiye yolladım garanti bana cihazın şarj girişinde sıvı tespit edilmiştir dolayısıyla garanti dışı kalmıştır dedi geri yolladı cihazı
Çözümü varsa mutlaka yoruma yazın 1 aydır var bu problem
Problem çözülür diye mıuı 11eu dan 12 betaya geçtim hala aynı düzelmedi

emirbenslm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Geçmiş olsun bana o zaman muhtemelen bende de aynı problem var ve sıkıntım şu anda çözüm üretebilecek bir durumda değilim maalesef...
Hocam anakartın değişmesi gerekiyormuş haberin olsun

Oyla:

M.Shnol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi8
Konular
0
Hocalar hayırlı akşamlarınız olsun Benimde şikayetim şebekede sim karttan şüpheliyim ama konumum müsait deil herhangi bir destek almaya yazılımsal bi çözüm varmı acaba

Oyla:

emirbenslm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Hocalar hayırlı akşamlarınız olsun Benimde şikayetim şebekede sim karttan şüpheliyim ama konumum müsait deil herhangi bir destek almaya yazılımsal bi çözüm varmı acaba
Hocam anakart tamiri olması gerekiyor 400 liraya yaptırdım internetten araştır yazılımsal çözüm yok maalesef

Oyla:
Üst Alt