Yardım Şebeke sorunu

pjkaytn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eskiden ara sıra oluyordu ve kapatıp açınca düzeliyordu fakat 2 gündür tamamen gitti. Pin kodu istiyor fakat girince şebeke yok gösteriyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Öncelikle imei kontrollerinizi ve sim kartınızı çıkar tak işleminizi yaparmısınız? Duruma göre gidelim

Oyla:

elektroman06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ÖMER
Cihazım
MI 9 SE
Konular
0
"Öncelikle imei kontrollerinizi ve sim kartınızı çıkar tak işleminizi yaparmısınız? Duruma göre gidelim"

bi mesaja bu şekilde bi cevap verdiğinizi gördüm. Öncelikle Xiaomi Mi9 SE (Çift Hat) sahibiyim. 1. Hatta (sim de) Benim de sorunum diğer arkadaş ile aynı. Öncelikle telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor. Hatta sizin dediğiniz gibi sim kartı çıkartıp yine taktım ama ara sıra yine şebeke gittiği oluyor. Diğer 2. Simde hatta bu durum ile şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. Acaba sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz.

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
"Öncelikle imei kontrollerinizi ve sim kartınızı çıkar tak işleminizi yaparmısınız? Duruma göre gidelim"

bi mesaja bu şekilde bi cevap verdiğinizi gördüm. Öncelikle Xiaomi Mi9 SE (Çift Hat) sahibiyim. 1. Hatta (sim de) Benim de sorunum diğer arkadaş ile aynı. Öncelikle telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor. Hatta sizin dediğiniz gibi sim kartı çıkartıp yine taktım ama ara sıra yine şebeke gittiği oluyor. Diğer 2. Simde hatta bu durum ile şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. Acaba sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz.

Çağrı kısmından *#06# yazın ımei'lere bakın hocam ikisinde de var mı?

Oyla:

darkshaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
a2 lite,4x,6pr0
Konular
1
Aynı sorunu 2 gündür bende yaşıyorum, Cihaz imei atılmış cihazlardan, yaklaşık 1,5-2 senedir kullanıyorum.

- imeilerde bir sorun yok.
- telefon 3-5 kez aç kapa yaptım düzelmedi
- Sıfırladım düzelmedi
- En son paketi indirip kurdum düzelmedi
- Her iki sim yuvasında Türkcell hatlarım takılıydı. Sim yerlerini değiştirince şebeke kısa bir süreliğine geri geliyordu,

En son dün gece Türkcell sim kartlardan birisini çıkardım, tek hat olarak kullandım 3-4 saat sorun olmadı, yeniden çift türkcell hat takınca aynı sorun 5-10 dakika sonra tekrar oldu. Ben de bu kez Türkcell hat ile birlikte 2. sim yuvasına vodafone sim taktım, 7-8 saattir sıkıntı olmadı.

Çift Türkcell hattan kaynaklı mıdır? Neden böyle oluyor bilmiyorum.

Oyla:

pjkaytn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eskiden ara sıra oluyordu ve kapatıp açınca düzeliyordu fakat 2 gündür tamamen gitti. Pin kodu istiyor fakat girince şebeke yok gösteriyor.
Hocam imei yi Btk dan sorguladınız mi?
Imei klona düşmüş ya da 7 yıldir sinyal vermeyen cihaz olarak kapatılmış olabilir mi?

Oyla:

pjkaytn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam imei yi Btk dan sorguladınız mi?
Imei klona düşmüş ya da 7 yıldir sinyal vermeyen cihaz olarak kapatılmış olabilir mi?
Evet 1. IMEI kayıtlı fakat 2. IMEI klonlanmış gösteriyor. Aldığım yere mi götürmem gerekir hocam?

Oyla:
Üst Alt